ANNI RAHULA keeras oma elus uue lehekülje

Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni võttis aasta alguses vastu uue väljakutse ning liitus Ring FM uue hommikuprogrammiga, kus temast sai saatejuht. Täna Anni seda tööd enam ei tee ning eesoleva suve plaanib ta oma kaasaga veeta hoopiski Tallinnast eemal.

Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni võttis aasta alguses vastu uue väljakutse ning liitus Ring FMi uue hommikuprogrammiga, kus temast sai saatejuht. Täna Anni seda tööd enam ei tee ning eesoleva suve plaanib ta oma kaasaga veeta hoopiski Tallinnast eemal.

Anni tõdeb, et raadios töötamine oli tema jaoks põnev kogemus. “Ma olin varemgi mõelnud raadiotöö peale ja tegelikult on kõik uued väljakutsed huvitavad ja omamoodi arendavad. Raadiotöö juures oli põnev see, sa pead olema hetkega valmis millestki rääkima või teise saatejuhi jutule reageerima, isegi kui tavaliselt võib-olla otsustaksid mitte kaasa rääkida. Samuti oli lahe hommikul esimese asjana teha lahti värsked ajalehed ning kõik uudised läbi kammida,” toob Anni välja selle ameti positiivsed küljed.

Teisalt tähendas varajane ärkamine senise rutiini murdmist ja sellel oli ka negatiivne aspekt. “Raske on võtta endale uus kohustus juurde nii, et varasemad kohustused üldse ei kannataks. Pikaajaliselt on raske ka varajane ärkamine ning kahju on sellest väärtuslikust ajast, mis jääb abikaasaga hommikulauas veetmata.”

Raadiosse tööle minnes tehti algselt kokkulepe, et Anni jääb sinna neljaks kuuks ning tänaseks on see aeg täis tiksunud. “Ma ei pidanud siinkohal eraldi otsust vastu võtma, et kas lahkuda või mitte, sest meil oli niigi kokkulepe nelja kuu peale. Stuudio asub Tallinnas ja meil oli Tomiga plaan suvi pigem pealinnast eemal veeta… Ja mul on igatahes hea meel, et Ring FMil läheb hästi ning olen tänulik, et mulle seda võimalust pakuti,” tõdeb Anni, kes liigub edasi uute väljakutsete ja võimaluste suunas.

Karin Karu