ANNI RAHULA OSALES põnevas väljakutses

Jalgpallikohtuniku ametit pidav Anni Rahula osales hiljuti põnevas väljakutses. Nimelt otsustas naine kahe nädala jooksul kuues erinevas linnas joosta 50 km. Buduaar uuris Anni käest, kust selline huvitav idee üldse tekkis ning mismoodi väljakutse edenes. 

“Kuna läksime karavaniga Euroopasse ja see nõuab pikki autos istumisi, siis võtsingi kohe plaani end reisi peal kindlasti rohkem liigutada. Sellest arenes idee isiklikuks challenge’iks. Panin eesmärgiks 50km kahe nädala peale, mis ei ole tegelikult üldse palju, aga esmakordselt täitmiseks täiesti piisav, et jaksaks ülejäänud päeva ka riike avastada,” rääkis Anni.

Naine jooksis Viinis, Veneetsias, Pariisis, Como järve ääres ja kaks lühemat “naljaga pooleks tehtud sutsu” ka Berliinis ning Šveitsis.

“Asjad mida ma ette näha ei osanud, neid oli ikka ka. Kuna peatusime näiteks Horvaatias ilma tõttu palju lühemalt, kui planeerisime, siis seal ma oma kilomeetreid koguda ei saanudki. Tegin need kaks lühemat mõnesajameetrist kiirendust, et saada oma riigid kokku, aga eks mul oligi prioriteet pigem kilomeetrid kokku saada,” lisas ta. 

Anni jagas antud challenge`it ka Instagramis, et propageerida liikumist. “Äkki mõnel inimesel tuleb sellest omakorda idee jooksma minna või teinekord reisides rohkem liikuda.

Ütlen ausalt, et selline teistega jagamine motiveerib veel rohkem oma eesmärke täitma. Üldjoontes ma oma treeninguid väga palju ei jaga, aga see oli selline vahva ettevõtmine ning selle ajal sain ka tublidelt inimestelt tagasisidet, et nad ka proovivad analoogseid katsumusi, mis on eriti äge!”