VAU! BRIGITTE SUSANNE HUNT ja Anu Saagim matsid sõjakirve?

VAU! BRIGITTE SUSANNE HUNT ja Anu Saagim matsid sõjakirve?
Brigitte blogi/TV3

Etenduse “Head tüdrukud nii ei tee” naised Liina Pulges, Anu Saagim ja Kethi Uibomägi käisid külas Brigitte blogis, kus räägiti lähemalt naiste tegemistest, aga jagati ka nõu influentseritele. Loomulikult tuli juttu ka Brigitte kallimast ja sellest, kas raadiohäält saab mõnes etenduses kaasa löömas näha. Paistab, et naised on omavahelise sõjakirve maha matnud!

Skandaalitar Anu Saagim meenutas, kuidas ta küsis saates “Anu ja Carola nädal aega ilma” osalemise eest raha ning selle tõttu temaga alguses õelutseti. “Tahaksingi öelda tänastele influentseritele ka – ärge tehke mitte kunagi mitte midagi ilma rahata. Lööd selle summa letti ja kui ei taha, siis ei tee,” annab Saagim nõu. Tänu endale kindlaks jäämisele sai Saagim ka saates osalemise eest siiski raha ning kõik sai tehtud.

Blogist selgub, et Kethi Uibomägi kallim Anzor ennustas ette, et Brigitte läheb suhtesse inimesega, keda ta juba tunneb. Sel hetkel oli Brigitte juba oma praeguse kallimaga kirjavahetuses seoses bachata trennidega.

Juttu tuleb ka Kethi treeningutest ning sellest, kuidas lauljanna on kaalu kaotanud ning pärast seljaoperatsiooni taas juurde võtnud. “Mul hakkab kõik otsast peale. Kehale on operatsioonid ja narkoosid suur šokk. Pigem ma olen alguses uuesti tagasi,” tunnistab Kethi.

Alustavale kaalulangetajale soovitab Kethi, et kaalunumbrist tasub lahti lasta. Energia on kõige tähtsam ja ei saa kogu aeg kaalu jälgida. “Kui tahad, siis sööd selle koogitüki!” ütleb lauljanna.

“Mul on väga ilus ja seks mees, väga heas vormis,” kostab Brigitte, kui Anu tema kallima kohta uuris. “Ma ei ole kunagi käinud kaanel kellegiga koos. Mul on oma maailm ja temal on oma maailm. Ma tahaks praegu selle jutu jätta, sest see on minu blogi, mitte tema ja minu blogi,” teatab Brigitte, et ei soovi oma meest eksponeerida.

Vaata videost, millise lustaka mängu Brigitte “headele tüdrukutele” välja mõtles. Välja tuleb nii mõndagi vallatut!

Sarnased artiklid