BRIGITTE SUSANNE HUNT saab “Head tüdrukud nii ei tee” naistega eriti hästi läbi

BRIGITTE SUSANNE HUNT saab “Head tüdrukud nii ei tee” naistega eriti hästi läbi

Paar aastat tagasi alguse saanud vestlusõhtute sarjas “Head tüdrukud nii ei tee” pidi algupäraselt kaasa lööma ka Brigitte Susanne Hunt, ent viimasel hetkel hüppas naine alt ära.

See omakorda tõi kaasa skandaalse Anu Saagimi üsnagi krõbedad kommentaarid Brigitte suunas.

2018. aasta detsembris tõdes Brigitte, et suurim viga, mida ta tol aastal tegi, oli lubadus kaasa lüüa “Head tüdrukud nii ei tee” projektis. Nimelt vastas Brigitte 2018. aasta lõpus küsimusele ”Suurim viga/pettumus sel aastal” järgmiselt: ”Oli lubada ühes projektis kohe kaasa teha, kui tegelikult ei süvenenud 100% teemasse ja siis viimasel hetkel otsustada mitte kaasa teha. Aga ma olen nii palju targem nüüd. Edaspidi kindlad kokkulepped (ja stsenaarium+proovid) ja alles siis kaalun, kas öelda ”jah”. Ei maksa usaldada kohe inimesi, kes on tuntud. Ja vahel inimesed, keda sina austad, viskavad siiski sind bussi alla. Aga like I said: never a failure, always a lesson.”

Foto: erakogu

Brigitte asemel liitus naiste tiimiga aga särasilmne Kethi Uibomägi ning tänaseks on naiste vestlusõhtud juba enam kui poolteist aastat kenasti toimunud.

Vahepealne aeg on silunud ka Brigitte suhted Anuga ja selle tõestuseks riputas kaunitar hiljuti sotsiaalmeediasse klõpsu, kus ta koos Liina Pulgese, Kethi ja Anuga rõõmsalt aega veedab.

Foto: erakogu

Sarnased artiklid