ANU SAAGIM: ma olen lahutatud, armuke maksab

ANU SAAGIM: ma olen lahutatud, armuke maksab

Mõni aeg tagasi leidis aset maineka moedisaineri Liina Steini sügistalvise moekollektsiooni esitlus, kus oli kohal Eesti kaunitaride koorekiht ning loomulikult istus moeshow esireas ka glamuuritar Anu Saagim. Stilist Ženja Fokin uuris Anu käest, mille järgi tema endale riideid ostab ja kes maksab.

Mõni aeg tagasi leidis aset maineka moedisaineri Liina Steini sügistalvise moekollektsiooni esitlus, kus oli kohal Eesti kaunitaride koorekiht ning loomulikult istus moe-show esireas ka glamuuritar Anu Saagim. Stilist Ženja Fokin uuris Anu käest, mille järgi tema endale riideid ostab ja kes maksab.  

Anu tõdeb, et šoppamas käies valib ta endale riideid puhtalt selle järgi, mis meeldib ning hinda ta ei vaata. Kui Ženja uuris glamuuritari käest, kui palju maksab lillakat tooni jakk, mis tal seljas on, vastas Anu, et ta tõepoolest isegi ei tea. “Hangin rõivaid nii, et ostan seda, mis meeldib. Ma olen lahutatud, et armuke maksab,” naerab Anu ja lisab, “ma arvan, et varem oli minu jaoks pisut olulisem olla moodne, aga nüüd on olulisem olla stiilne. Sellised tilulilud jäävad ikka sinna koju kuhugi vedelema ja õnneks ma ei osta ka täna enam selliseid mõttetuid hilpe koju,” nendib Anu, kes ei jookse enam ammu uute trendide tuules, vaid kannab seda, mis talle sobib.

Glamuuritar kommenteeris moedisainer Liina Steini loomingut, öeldes nii: “Ta on ultrama julge ja tead, iga naine tahab salaja natuke selline hoorapurakas olla. Mulle õudselt meeldivad tema rihmad ja lakknahk. Siin on midagi sellist nurjatut, pahelist ja keelatut,” kiidab Anu.