ANU SAAGIM paljastas valusa tõe

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim rääkis reedeses saates “Pöörased nullindad” ühest väga inetust tülist, mis tema ja ajakirja Kroonika kunagise peatoimetaja Ingrid Veidenbergi vahel aastaid tagasi aset leidis ning mille tõttu pole nad tänaseni sõnagi vahetanud. 

Anu tõdeb, et alguses said nad Ingridiga väga hästi läbi ja ta poseeris mitmel korral ka Kroonika kaanel, kuid siis läks asi inetuks. “Siis järsku käis pauk, mind justkui ei olnud enam olemas. Ta tahtis mind tappa, välja suretada,” paljastab Anu valusa mälestuse ja lisab, “ta läks mu lapse ja ema kallale ja see oli täiesti andestamatu tegu. Ma ei ole kättemaksuhimuline, aga võimalus selleks mul oli.”

Seejärel tegi Anu väga valusa liigutuse. Nimelt töötas ta toona ajakirja Just peatoimetajana ning otsustas oma lehes anda kolumni Ingridi eksmehele Inno Tähismaale, mis Ingridi jaoks oli löök allapoole vööd. Inno otsustas kolumnis hakata lahkama piinlikke detaile enda ja Ingridi abielust. “Mina oleks endale nööri kaela pannud, kui mõni minu eksidest oleks saanud kusagile ajakirja veeru ja igal nädalal ilmuksid piinlikesse detailidesse minevad kirjeldused,” muigab Anu, kes tänasel päeval hea meelega juba sõjakirve maha mataks ja Ingridiga ära lepiks.