ANU SAAGIMI KULDREEGLID ehk 10 soovitust, mida iga naine meeles võiks pidada

32 kommentaari
ANU SAAGIMI KULDREEGLID ehk 10 soovitust, mida iga naine meeles võiks pidada

Igaühel meist on oma motod ja mantrad, mille järgi me elame, kuid mõnikord leiame selle otsitud tarkusetera hoopis kellegi teise jutust. Eesti üks silmapaistvamaid ja skandaalsemaid naisi, Anu Saagim lähtub sellest, et elame vaid korra ja seepärast tuleks seda teha lõbusalt!

Igaühel meist on oma motod ja mantrad, mille järgi me elame, kuid mõnikord leiame selle otsitud tarkusetera hoopis kellegi teise jutust. Eesti üks silmapaistvamaid ja skandaalsemaid naisi, Anu Saagim, lähtub sellest, et elame vaid korra ja seepärast tuleks seda teha lõbusalt!

*Aeg-ajalt võiks endale meelde tuletada, et sa elad vaid korra, seega muuda see elu lõbusaks. Tavaliselt jõuavad inimesed selle tõdemuseni peale 60. eluaastat, aga siis on juba hilja.

*Et edukas olla, tuleks pea kogu aeg edukas näida. Kellelegi ei meeldi õnnetud ja oma elu kihva keeranud inimesed, seega õpi kähku selgeks teesklemine. Ka õnnelik olemine on õpitav. 

*Väärt soovitus abiellu astuvatele naistele: leidke endale mees, kes on üles kasvanud koos õdedega. Sellist meest ei üllata naiste juures enam miski. Selline mees oskab naisi isegi kuulata ja nendega vahel ka normaalselt rääkida.

*Kes poleks kuulnud ütlust, et pika abielu saladuseks on kolm kuldreeglit: kodus pead olema oma mehe teenijanna, köögis staarkokk ja magamistoas hoor. Mina soovitaksin võimalusel kaks esimest palgata ja kulutada kogu oma aur vaid viimase rolli peale. Ükski mees pole naisega koos sellepärast, et köögipõrand oleks laitmatult puhtaks nühitud ja seened talveks sisse soolatud.

*Kui olete mehest edukam, kuulsam ja vaimukam, siis jumala pärast, ärge eksponeerige seda tema nina all. Liiga palju tööle pühenduvat naist mehed tegelikult vihkavad. Karjäärinaised jäetakse maha. Ja kui oled jõudnud oma elus tippu, siis võin oma mütsi ära süüa, et sind jäetakse nagunii maha poole noorema ja poole lollima pärast.

*Soovitan naistel vähemalt korra või kaks armuda endast nooremasse mehesse – see on nii jabur, aga kohutavalt lõbus.

*Mehega pole kunagi mõtet abielluda tema ilusate lokkide, suure riista või vinge huumorimeele pärast – ikka mehe aju on see, mis päeva lõpuks enim rahuldust pakub ja su õnnelikuks teeb.

*Saada inimesed, keda sa ei või silmaotsaski kannatada, kuu peale alati suure naeratusega. Usu mind, nad lähevad sinna sel juhul veelgi suurema rõõmuga.

*Ära kipu kunagi rottidega võidu jooksma, sest isegi kui nad võidavad, on nad lõppkokkuvõttes ikkagi rotid.

…ja naised, ärge unustage, et ka teil on munad olemas. Need on lihtsalt pisut kõrgemal!

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar suvi 2015