ANZOR ODISHARIA paljastas, millised on tema silmis eesti naised

ANZOR ODISHARIA paljastas, millised on tema silmis eesti naised
Erlend Štaub

Brigitte blogis käisid külas seekord lauljatar Kethi Uibomägi ja tema selgeltnägijast kallim Anzor Odisharia, kes rääkisid lähemalt suhtest ja armastusest.

Muuseas uuris Brigitte paari käest, kas nad teavad ette oma suhte tulevikku – millal abielluvad ja kuidas on lood laste saamisega. “Me ei vaata neid asju. Tal on selline seadus, et oma suhteid ta ei vaata, sest see oleks ebahuvitav. Midagi ta on vaadanud, selliseid resoluutsemaid asju,” tunnistab lauljanna, et Anzor näiteks teadis ette, et Kethi tema ellu on tulemas.

Kethi ja Anzor tulevad välja ka oma seminariga, mis sobib osalemiseks nii vallalistele kui suhtes inimestele. “Kõigepeal tuleb raha, siis tervis ja siis armastus või suhe. Kui inimesel on kõik need elus olemas, siis ta tahab seda kõike aina rohkem,” avaldas Anzor, et tihti inimesed ei taju oma elus ära potentsiaali, mis juba on olemas. Seminaris saavad inimesed impulsi, et nad saaksid oma elus saavutada tasakaalu ja üksteist leida. “Tihti leiavad suhtes olevad inimesed, et neil on nüüd kõik hästi, aga tegelikult ei ole see nii. Kui suhtes ei ole natuke provotseerimist, kirge, siis vaibub suhe maha, hakkab hüstreerika, stress, pisarad ja lõpuks kaotusvalu,” paljastas Anzor, et nad annavad ka nõuaneid, kuidas olemasolevat suhet hoida ja veelgi paremaks muuta.

Eesti naised üldiselt on selgeltnägija sõnul hästi suletud, külmad ja kinnised, aga neid on vaja lihtsalt avada, lahti teha. Vaata lähemalt videost:

Sarnased artiklid