Argo Ader vajab raha, et kriitilises seisus poeg Tai haiglast koju tuua

Argo Ader vajab raha, et kriitilises seisus poeg Tai haiglast koju tuua

Täna öösel juhtus Tais populaarse treeneri Argo Aderi poja Jarmoga tõsine liiklusõnnetus ja hetkel viibib poeg Tai haiglas kunstlikus koomas. Kuigi igapäevaselt Argo rahapuuduses ei vaevle, siis selle õnnetusega seotud kulud tõotavad olla ootamatult suured ja pere ei jõua ise neid katta. Seetõttu pani Argo oma Facebooki lehele üleskutse, kus palub sõpradel ja tuttavatel teda rahaliselt aidata ning ütleb, et ka kõige väiksem abi on teretulnud. 

Nii Argo ise kui ka  lähedased sõbrad kinnitavad, et Argo pole mees, kes kergelt abi palub.  

Argo poeg Jarmo elas ja töötas Austraalias ning sõitis Taisse puhkama. Et tagada Jarmole parim ravi Tais, tuleb selle eest väga palju maksta. Ka Jarmo koju ravile toomine on päevakorral küsimus. Kulud on väga suured, sest tal ei ole kehtivat tervisekindlustust, mis Tais viibides ravikulud kataks.

Argo andis oma Facebooki lehel sõpradele teada sellest õnnetusest, ning samal ajal, kui ta ise reisib Taisse poja juurde, loodab ta saada headelt inimestelt rahalist toetust, millega kinni maksta kvaliteetne arstiabi Tais ning võimalik poja kojutoomine.  “Seis on küll Jarmo jaoks kriitiline, aga ta pole allaandja tüüp,” lisab Argo lootusrikkalt.

Kel soovi ja võimalust Argole rahaliselt abiks olla sel raskel hetkel, siis Argo ootab annetusi poja kojutoomiseks pangakontole EE741010052007399008 Argo Ader, selgitus: Jarmo.

 

Buduaar.ee