Ärimees Sten-Erik Jantson ei väsi oma naist üllatamast

Ärimees Sten-Erik Jantson ei väsi oma naist üllatamast

Iga aasta maikuu teisel pühapäeval tähistatakse emadepäeva! Muidugi peaksime me oma emasid meeles pidama aastaringselt, ent sellegipoolest on väga armas, et neile on pühendatud ka eraldi päev. Ööklubiärimees Sten-Erik Jantson rääkis meile, kuidas tema emadepäeval naisi meeles peab.

Iga aasta maikuu teisel pühapäeval tähistatakse emadepäeva! Muidugi peaksime me oma emasid meeles pidama aastaringselt, ent sellegipoolest on väga armas, et neile on pühendatud ka eraldi päev. Ööklubiärimees Sten-Erik Jantson rääkis meile, kuidas tema emadepäeval naisi meeles peab.

Kui Sten-Erik väike oli, tegi ta emadepäeval oma emale alati üllatuse. “Kinkisime isaga lilli ja torti ning vahel õnnestus mul midagi ise valmis meisterdada. Tähtpäevad on olulised ja neist tuleb alati kinni pidada, samas oma lähedasi võiks ju koguaeg meeles pidada,” tõdeb Sten-Erik.

Oma kallimat Daanat üllatab Sten-Erik tihti! Mehe enda sõnul lausa nii tihti, et ta väga enam ei üllatugi. “Üritan tõesti oma kallist naist pidevalt üllatada ja sellepärast vist ongi nii, et ta enam väga ei üllatugi,” naerab mees.

Selle aasta 22. augustil saab Sten-Eriku ja Daana pisipoeg Brandon-Prince aastaseks!

 

Kaunist emadepäeva kõikidele emadele ka Buduaari poolt!

Karin Karu