ARNOLD OKSMAA kiri lauljatar Nancyle: ma palvetan teie eest täna õhtul

ARNOLD OKSMAA kiri lauljatar Nancyle: ma palvetan teie eest täna õhtul

Äsja hiljuti lahvatas Eesti meedias trööstitu skandaal, mille keskmes on lauljatar Nancy Himma ning tema 24aastane tütar Anna-Lisa Rink. Nimelt pidi politsei väidetavalt Nancy oma majast lausa vägisi välja tõstma, sest see oli võlgade katteks maha müüdud, kirjutab Kroonika.

Äsja lahvatas Eesti meedias trööstitu skandaal, mille keskmes on lauljatar Nancy Himma ning tema 24aastane tütar Anna-Lisa Rink. Nimelt pidi politsei väidetavalt Nancy oma majast lausa vägisi välja tõstma, sest see oli võlgade katteks maha müüdud, kirjutab Kroonika.

Nancy elas oma tütrega majas, mis oli tegelikult maha müüdud, sest naine ise ei suutnud seda väidetavalt kinni maksta ja nii soovis uus omanik oma valdustesse sisse minna, kuid Nancy keeldus kodust lahkumast. Pärast pikka sõdimist lahvatas meedias skandaal, kui avalikkuse ette jõudis video sellest, kuidas politsei peab Nancy vägisi majast välja tassima.

Juhtunust luges meedias ka kunagi Eestis lauljana kuulsaks saanud Arnold Oksmaa, kes täna elab Soomes. Lugu liigutas Arnoldit niivõrd, et ta kirjutas Nancy Facebooki lehele avaliku postituse, kus ta tõdeb, et tal on toimunu pärast tohutult piinlik. “Tere Nancy ja lähedased! Ma elan Soomes ja vaatan kurvalt meediast pilti, mis on jube. Armast väikesekasvulist naist rebitakse ja vägisi viiakse kuhugi. Kus on inimeste elementaarne viisakus ja käitumine. Ja meedia, politseinikud, lausa ründavad ja haavavad naist. Mul on häbi ja piinlik ja kurb meel, kas nii Eestis toimitakse. Kelle Meedia, õiguse võtab ja avaldab nii isikliku loo kõigile vaadata ja kuulata. Ma siiralt soovin, et Te, NANCY, tulete tugevana ja vaprana sellest vapustusest välja. Ma palvetan teie eest täna õhtul. Ei tea, mida enam Eestist arvata, kui seda nägin, kuidagi värisema võttis nii kõhe lugu. Nüüd hingerahu teie Perele ja lähedastele.”

Vaata Arnoldi postitust Facebookis siin

Lauljatar ise ei ole antud teemal oma Facebooki lehel sõna võtta soovinud.