BALBIINO JÄÄTISEPIDU TÕI TULJAKUSSE kohale staaride koorekihi

BALBIINO JÄÄTISEPIDU TÕI TULJAKUSSE kohale staaride koorekihi

Eile, 13. juunil toimus Tuljaku restoranis meeleolukas suvealguse pidu, kus viibis kohal Eesti kuulsuste koorekiht. Peol tutvustas Balbiino selle suve jäätisetrende ja ühtlasi esitleti Marju Läniku aegumatu hiti “Suvekuninganna” uusversiooni. Värske reggae-vibe’iga lugu valmis Avoid Dave’i, Kristel Aaslaiu ja Marju Läniku koostöös. 

Eile, 13. juunil toimus Tuljaku restoranis meeleolukas suvealguse pidu, kus viibis kohal Eesti kuulsuste koorekiht. Peol tutvustas Balbiino selle suve jäätisetrende ja ühtlasi esitleti Marju Läniku aegumatu hiti “Suvekuninganna” uusversiooni. Värske reggae-vibe’iga lugu valmis Avoid Dave’i, Kristel Aaslaidi ja Marju Läniku koostöös. 

Eestimaine jäätisetootja Balbiino on alanud suvehooajaks valmis saanud koguni 15 uut toodet, mida külalistele eile Tuljakus mustkunstnik Charleka maagia abil ka tutvustati. Turundusdirektor Heikki Põhi sõnul on mitmekesisus toidutööstuses üleüldine trend ja nii ka jäätiste seas. “Balbiino on keskendunud oma tootearenduses klassikaliste jäätisemaitsete väljatoomisele, lisades neile kaasaegset värvingut,” ütles Põhi. 

Minnes kaasa üleüldise tervislikkuse trendiga, leidub uues tootevalikus suurema valgusisaldusega mango-proteiinijogurtijäätis ja laktoosivaba vähendatud suhkruga šokolaadijäätis. Neile, kes piima ei armasta, on valikus ka nii-öelda veganijäätis ehk Kirsi Smuutike. Luksuslikumat maitset pakuvad Balbiino Classicu sarja lisandunud pistaatsia-koorejäätis ja maasika-laimi-koorejäätis ning Gourmet Clubi crème brûlée jäätis rabarberiga. Vana klassikat uues kuues pakuvad Onu Eskimo jäätisesarja lisandunud maasika-basiiliku-, lehmakommi- ja martsipanijäätised. 

Omamoodi klassika uues kuues on ka uus suvine singel “Suvekuninganna”, millest on loonud oma versiooni Avoid Dave koos Marju Läniku ja Kristel Aaslaidiga. Avoid Dave’i ehk Taavi Paometsa sõnul tekkis idee teha „Suvekuninganna“ kaver Onu Eskimo reklaamklipi võtetelt, kus laulu kolm osapoolt esimest korda kohtusid. “See kooslus tundus meile kõigile väga üllatav ja värske, mistõttu otsustasime katsetada, kuidas kõlaks vana armastatud hitt uues ja täiesti ootamatus arranžeeringus,” lausus Paomets. 

Meeleolukat suvehitti kuula SIIT!