BEEBILÕUST skandaalist ööklubis: see tantsutüdruk poleks tohtinud laval olla

2 kommentaari
BEEBILÕUST skandaalist ööklubis: see tantsutüdruk poleks tohtinud laval olla

Selle aasta augustikuu alguses trellide tagant vabanenud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, sattus hiljuti uute skandaali, kus teda süüdistatakse DJ-d veega viskamises ning väidetavalt sai pihta ka tantsutüdruk. Kuidas aga kommenteerib juhtunut räppar ise?

Selle aasta augustikuu alguses trellide tagant vabanenud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, sattus hiljuti uude skandaali, kus teda süüdistatakse DJ-d veega viskamises ning väidetavalt sai pihta ka tantsutüdruk. Kuidas aga kommenteerib juhtunut räppar ise?

Beebilõust esines eelmisel nädalal, 18. novembrikuu hilisõhtul Factorys toimunud üritusel ning portaali Elu24 väitel muutus mees vihaseks ning viskas DJ-d veega, pritsides ka tantsutüdrukut.

Beebilõust seab sotid aga kiirelt selgeks oma Instagrami kontol, kus ta kirjutab järgmiselt: “Esiteks, veega ei visatud mitte DJ-d, vaid tüüpi, kes segas juba pikemat aega laivi ja keda turvameeskond miskipärast ära ei saatnud. Teiseks, pihta sai tantsutüdruk, kes esinemise ajal isegi laval ei pidanud olema. Kes sind sinna lubas üldse? Kas on veel küsimusi? AH??”

Postitust näed ka Andruse Instagrami kontolt siin