BIRGIT SARRAP LÄHEB operatsioonile: “Viimane aeg on seda teha!”

Armastatud lauljatar Birgit Sarrap tähistab homme ehk 24. septembril oma 30. juubelit. Birgit rääkis saates “Hommik Anuga,” et tähtsa päeva puhul otsustas ta endale sünnipäevakingituse teha ning plaanib silmaoperatsioonile minna. 

Birgitil ilmus hiljuti uus plaat, mida ta 24. septembril Vabal Laval esitleb ning sünnipäeva puhul lubab ka seal kõikide bändiliikmete, sõprade ja kohale tulnud inimestega klaasid kokku lüüa ning torti süüa. “Arvan küll, et tahan sellest kuidagi viimast võtta. Praegu terve see nädal aega on olnud väga palju tööd. Täna õhtul kavatsen puhata, et homme hommikul kuidagi värskena ärgata. 

Tõesti hommikuni oma bändiga, sõpradega ja kõikide inimestega, kes said võimaluse pileti osta – nende kõikidega klaasid kokku lüüa ja torti süüa. Eks see paistab, kuidas ma muidugi jaksan, aga järgmiseks päevaks pole mul midagi plaanitud ja ülejärgmisel päeval ma ka puhkan. Kolmandal päeval pärast plaadiesitlust tegin endale kingituse ja lähen silmanägemise operatsioonile, pärast mida pean ka veel viis päeva puhkama. Nii et nädal aega kohustuslikku puhkust on pärast sünnipäeva,” rääkis Birgit. 

Ta selgitas, et tegemist on nii-öelda tavalise silmanägemise operatsiooniga. “Ma kannan kogu aeg läätsesid – võibolla te ei teagi. Prillid ja läätsed on minu igapäevaelu. Päris miinus 11 ei ole, aga hommikul pean prillide järele haarama, sest muidu ma selgelt maailma ei näe. Tundus kuidagi, et viimane aeg on seda teha.”

Vaata täispikka saadet siit