BIRGIT SARRAP on hakanud enda eest rohkem hoolitsema

Juba üheksa aastat koos olnud Birgit ja Indrek Sarrap on muuhulgas ka kahe lapse vanemad ning on lisaks veel ka tööalaselt omavahel seotud. Mõlemad tunnistavad, et nende päevaplaan on üsnagi kaootiline. Sellest tulenevalt otsustasid nad vastu võtta väljakutse ning osaleda Tervise Arengu Instituudi (TAI) poolt algatatud kampaanias “Tass tühi”.

Antud kampaania raames tuleb kõikidel osalejatel täita neile ette antud ülesandeid – üheks ülesandeks Birgitile oli näiteks iseenda eest hoolitsemine. Paraku jätavad lapsevanemad end tihtipeale unarusse keskendudes eelkõige teiste pereliikmete heaolule. Õnnelikus suhtes on oluline leida aega ka iseenda jaoks ning just täpselt seda on Birgit nüüd ka rohkem tegema hakanud.

Tänu sellele hakkas Birgit pilateses käima ning tõdeb, et see treening sobib talle väga hästi. “Avastasin lõpuks ometi enda jaoks treeningu, mis mulle nii meeldib! Seda on just praegusel kiirel eluperioodil mulle väga vaja,”kirjutab Birgit sotsiaalmeedias ning lisab hashtagina #hoolitseendaeest