BLOGIJA KRISTJAANA MERE toob Buduaari turule palju kevad-suviseid riideid. Fotod

Juba sel nädalavahetusel jõuab Buduaari turg Kultuurikatlasse, kus kahel järjestikusel päeval toimub meeletu ostupidu. Eesti suurim ostupidu leiab aset uuenenud kuues, kus rõhk on pööratud peamiselt brändikaupadele. Tegemist on kõige lõbusama, ilusama ja müüjaterohkema turuga Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare ja moeloojaid.

23.–24. märtsil Kultuurikatlas toimuval ostupeol saab nautida nii moodi kui melu. Staariturule on tulemas siinsed stiilseimad naised – teiste seas ka fenomenaalne elustiiliblogija Kristjaana Mere. 

Mida põnevat toob Kristjaana Buduaari turule müüki? “Toon seekord müüki palju kevadsuviseid riideid ja aksessuaare, lisaks ka mitmeid disainerkäekotte ning ülerõivaid,” rääkis kaunitar. 

Kuna enamus müüki tulevatest riietest on kas täitsa uued ja siltidega või vaid 12 korda kantud, jäävad hinnad enamasti vahemikku 1050 €. Disainerkäekotid ja päikeseprillid on küll oluliselt odavamad kui nende poehinnad, kuid maksavad siiski 100400 €,” lisas ta.