BLOGIJA PALJAS PORGAND lasi endale suuremad rinnad panna

BLOGIJA PALJAS PORGAND lasi endale suuremad rinnad panna

Armastatud toidublogija Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre käis paar päeva tagasi rindade suurendusoperatsioonil ning täna on ta juba kodus toibumas. Põhjus, miks Merilin selle teekonna ette võttis, on loomulikult isiklik, ent ta otsustas sel teemal avalikult rääkida, sest miks muidu kannab tema blogi nime “Paljas Porgand”.

Armastatud toidublogija Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre käis paar päeva tagasi rindade suurendusoperatsioonil ning täna on ta juba kodus toibumas. Põhjus, miks Merilin selle teekonna ette võttis, on loomulikult isiklik, ent ta otsustas sel teemal avalikult rääkida, sest miks muidu kannab tema blogi nime “Paljas Porgand”.

On väga hea, et Merilin antud teema avameelselt ette võttis, sest kindlasti leidub palju naisi, kes antud teemast rohkem lugeda tahaksid ja seda just selle inimese silmade läbi, kes on ise kogu protsessi läbi teinud ja räägib oma kogemusest ausalt, ilustamata.

Merilin tõdeb, et enesearmastus on äärmiselt oluline ning see on ainus võimalus, kuidas olla õnnelik, ent see ei tähenda, et oma keha ei tohiks mitte mingil juhul muuta. Enesearmastus tähendab armastust iseenda vastu nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil ning täpselt nagu me parandame iseenda käitumist, et olla parem inimene, muudame me vajadusel ka oma välimust, et tunda end veelgi paremini. Enesearmastus on elukestev protsess, mis hõlmab palju enamat, kui arvatagi võiks.

Merilin ei ole oma väikest rinda kunagi häbenenud, ent bikiinifitnessiga tegelemine kahandas tema rinnakorvi suurust veelgi. “Enne bikiinifitnessiga alustamist olin ma keskmine B, mõne rinnahoidjaga lausa väiksem C. Ja siis juhtus bikiinifitness… Kurbusega viskasin kõik oma rinnahoidjad nurka ja alistusin A korvile. Rind on ikka veel väga ilus, sest mu arvates on rinnad ühed kõige ilusamad asjad siin maamunal, aga muidugi ma igatsen neid esialgsel kujul taga. Ja kui mulle on seepeale öeldud, et söö end paksuks, saad rinnad tagasi, siis vaevalt see kõige eelistatum variant mulle oleks, hehe,”muigab Merilin, et paksuks ta ennast siiski süüa ei tahaks.

Enne kui Merilin otsustas viimaks rindade suurendamise operatsioonile minna, tuli tal õppida oma keha armastama sellisena nagu ta on. “Põhjus, miks ma operatsiooni pole kunagi varem läbinud, kuigi olen alati ihaldanud endale suuremaid rindu, on lihtne. Esmalt pean ma armastama end täpselt sellisena nagu olen! Olnud kunagi toitumishäirete küüsis, ei suutnud ma leida seesmist rahu, mis on ülioluline suurte otsuste langetamisel. Olles nüüd juba pea 2 aastat endaga parimas suhtes, olen hakanud taas seda varianti kaaluma.”

Ja muidugi mängib olulist rolli ka see, kuidas sa ennast oma riietuses tunned. “Push-up rinnahoidjad, pehmendused, dekoltee varjamine… kui kunstrindadele vaadatakse pilguga, et see on ju fake ja petmine ja mida veel, siis ütle mulle, mis asjad on siis push-up rinnahoidjad ja kõiksugused padjad või kontuurimised? Hea rinnahoidja oli minu puhul crucial, kui soovisin kanda sügavama dekolteega kleiti või tunda end naiselikus riietuses hästi. Rinnahoidjata ei tundnud ma, et mu keha oleks proportsioonis ja riided jäid justkui… tühjaks. Viimasel ajal oli juba raske endale midagi selga leida, sest rind ei täitnud enam midagi ära. Soovin, et mul riiete all reaalselt olekski see, mis seal tundub olevat tänu toekale rinnahoidjale,”tunnistab Merilin ausalt.

Iseenesest oleks Merilin saanud varjata tõsiasja, et ta üldse käis oma rindu suurendamas, ent ta ei häbene oma valikut ja ei varja mitte midagi. “Minu otsusekindlus väljendub juba selles, et ma teiega oma kogemust ju jagan. Kui ma tunneks, et mul on põhjust oma otsust häbeneda, siis oleksin lihtsalt ära teinud ja teid pilkasse pimedusse jätnud. Kuna ma aga olen PALJAS PORGAND ehk ma EI VARJA teie eest midagi, siis ma loodan, et sellest postitusest on abi naistele, kes on isegi operatsioonile mõelnud. Rindade suurendamine ei tähenda madalat enesehinnangut või enesevihkamist, kallikesed. Treenimine muudab ka me keha ja me ei tee seda ju seepärast, et me end vihkaks? Mis loogika see on, hehe! Ma armastasin oma väikeseid rindu, aga unistanud alati suurematest. That’s it! See ei tee minust reeturit, enesevihkajat, valetajat ja petist. Ja kui sa nii tunned, siis pead vaatama enda sisse…”

Tänaseks on Merilinil operatsioonil käidud ning ta toibub kenasti kodus.

Täispikka blogipostitust loe siin