BLOGIJATEPAAR MARIMELL avalikustas tütre nime

erakogu

Marimelli blogi

20.detsembril suurenes blogijatepaari Marimelli pere neljanda liikme võrra. Kui esimene laps oli neil poiss, siis sedapuhku sündis tütreke.

Mari-Leen Albersi ja Meelis Tomsoni tütar on juba üle nädala vanune ning nüüdseks on lapsele ka nimi välja valitud.

“Kui me haiglast koju saime, vaatasime pidevalt beebit ja korrutasime neid nimesid, mis meil välja kirjutatud olid. Aga üks neist ikka erines. See kõige esimene nimi, mille Meelis juba juunis “genereeris”. Siis arvasime, et tema leiutatud, aga laivides hakati seda üsna pea ka soovitama. Küll vaid mõned korrad, aga siiski pakuti,” kirjutas Mari-Leen oma blogipostituses.

Ta jätkas: “Kuigi nimekirjas oli niiiii palju ilusaid nimesid, mis meeldisid – näiteks mulle meeldis Säde, tuli ju ka see beebi helikiirusel nagu tulesäde… aga see pole kohe meie pere lapse nimi. Isegi kaks nime pannes poleks nagu päris see. Helo ja Hevenly olid lahedad, mu ema nimest tuletatud Henel või Heneli samuti. Lisaks meeldis mulle täiega Hedoni jumala huupi pakutud Hiidian, aga ikka kummitas peas see Hedelin.

Küsisime beebilt. Vaevalt, et ta suurt aru sai ja reageering oli ilmselgelt joppamine, aga Hedelini peale ta naeratas. Seega oli see otsustatud.”

Loe täispikka postitust siit