BRIGITA MURUTAR: tahan näha, mis tuleb!

BRIGITA MURUTAR: tahan näha, mis tuleb!

Iga inimese elus tuleb ette ka keerulisemat sorti perioode. Igaüks lahendab taolisi olukordi erinevalt. Kes püüab omal käel hakkama saada, kes pöördub abi saamiseks mõne selgeltnägija või ennustaja poole. Laulja ja raadiohääl Brigita Murutar on samuti nendega kokku puutunud, seda küll ainult tööalaselt. 

Iga inimese elus tuleb ette keerulisemat sorti perioode. Igaüks lahendab taolisi olukordi erinevalt – kes püüab omal käel hakkama saada, kes pöördub abi saamiseks mõne selgeltnägija või ennustaja poole. Laulja ja raadiohääl Brigita Murutar on samuti selgelnägijatega kokku puutunud, seda küll ainult tööalaselt. 

Brigita usub eriliste võimetega inimeste olemasolusse, aga ise ta kedagi neist külastanud pole. “Hetkel pole isegi plaanis mõne ennustaja juurde minna. Elu toob ju ise vastused, kui küsida osata,” ütleb neiu, kes tunnistab, et teadmine sellest, mida tulevik tuua võib, ei lähe lihtsalt tema uskumustega kokku. “Tahan näha, mis tuleb, mitte teada, mis tuleb! Aga kui ma peaksin mingil põhjusel homme selgeltnägija juurde minema, siis kindlasti ei uuriks ma tema käest oma tuleviku kohta, vaid pigem prooviks lihtsalt meeldivat ja harivat vestlust arendada,” nendib ta. 

Hoolimata üsna levinud linnalegendist, et üks õige ennustaja kunagi oma teenuse eest raha ei küsi, arvab Brigita, et kui inimesel on oskus oma võimeid kasutada, siis on see igati põhjendatud. “Kui puuduvad muud praktilised oskused, siis on täiesti asjakohane ka tasu küsida. Kunstnik tahab ju ka süüa!” 

Brigita, kes on ühtlasi ka üks raadio Elmar saatejuhtidest, meenutab, kuidas ükskord oli stuudiokülaliseks kunagi “Eesti Selgeltnägijate Tuleproovis” osalenud Kristi. “Väga palju huvilisi helistas. Põhiliselt küsiti ikka tervise ja suhete kohta. Näiteks, millal armastus leitakse või millal armastus helistaja leiab. Tegelikult oli väga põnev kogemus,” tunnistab ta. 

 

Buduaar.ee