BRIGITA MURUTARILE SAI osaks väga valus õnnetus

BRIGITA MURUTARILE SAI osaks väga valus õnnetus

Lauljatar Brigita Murutar postitab pea igapäevaselt sotsiaalmeediasse uusi fotosid ning hoiab seeläbi fänne enda käekäiguga kursis. Naise hiljutisest Instagrami story‘st selgub aga kurb tõsiasi – Brigitale sai osaks väga valus õnnetus. 

“Järgnevat story‘t palun mitte vaadata ega kuulata kõigil nõrganärvilistel. Eile juhtus minuga see, mida kõik kõrvarõngakandjad kardavad – vähemalt mina olen algusest peale kartnud, et võib juhtuda,” alustas Brigita oma juttu. 

Ta jätkas: “Mängisin Loorega voodi peal ja hüppasin külili ning ühel hetkel avastasin, et mul on kõrvarõngas rebenenud peaaegu läbi terve kõrva, nii et ma ei saa enam kõrvarõngaid kanda. Läksin sellest nii paanikasse, sest sain aru, et midagi on väga valesti. Ma ei julgenud peeglisse vaadata ja läksin alla, et lasen isal selle ära võtta. Kuid siis sain aru, et see oleks veelgi creepym ja ma ei lasknud isal seda ära võtta. 

Siis võtsin ühe ilusa ja verise kõrvarõnga oma kõrvast ära. Ma isegi ei tea, mis sellest kõrvarõngast sai. See oli päris rõve. Kindlasti soovitan suuri ja lohmakaid kõrvarõngaid kanda. Ma alati vaimusilmas kartsin, et laps tõmbab selle ära. Aga lihtsalt sa oled nii idioot, et hüppad voodi peale ja hüppad rõnga läbi kõrvalesta.”