BRIGITTE SUSANNE HUNDI raamatu müük peatati: Brigitte rebib raamatutest käsitsi keelatud materjali välja

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram

Brigitte Susanne Hunt annab teada, et Ekspress Meedia kaebas ta keelatud fotode kasutamise eest kohtusse.

Nimelt olevat Brigitte raamatust mitmeid pilte, mille autoriõigused kuuluvad Ekspress Meediale ning Hundil puudus õigus neid raamatus kasutada.

Ekspress Meedia nõudis Brigitte sõnul, et raamatu esitlus jäetaks ära ning ka raamatute müük ei tohi aset leida. "Ma loodan, et me saame selle lahendatud kohtuväliselt. Kui ei, siis lähme kohtusse ja vaidleme. Kui vaja, siis ma lähen ja rebin käsitsi raamatust välja need 5 pilti, kus ma peal olen. Aga te ei murra mind, see on võimatu," rääkis Brigitte loetud tunnid tagasi sotsiaalmeedias.

Ta jätkas: "Nad tahavad, et ma hävitaksin kogu tiraaži ja jätaksin ära tänase ürituse. Ma olen täiesti nõus, pilte ei tohi kasutada niimoodi, ka siis kui sa oled ise peal, ma väga vabandan selle eest siiralt," nendib Hunt.

Seejärel toob naine mängu aga veel ühe nüansi. "Teine asi on see, et ma ise kaebasin Ekspress Meedia kohtusse eelmine nädal selle eest, et nad ise väitsid, et ma olen öelnud kusagil, et ma olen Indrek Rahumaaga salasuhtes olnud. Ma ei ole seda kusagil teinud. See on laim, see on maine kahju. Indrek Rahumaa on maine kahju mulle," tõdeb ta.

Ka leiab Brigitte, et Ekspress Meedia ei saa teda keelata raamatu esitluse korraldamisest. "Neil pole mitte mingit seaduslikku alust öelda, et ma ei tohi raamatu esitlust teha. Järgmise sellise nõudekirjaga ma teen lennuki ja lasen selle lendu," naeris Brigitte mõned tunnid tagasi.

Hiljem andis naine teada, et ta on asunud raamatust pilte käsitsi välja rebima ning lõpuks lisas skandaalitar, et raamatute müük on peatatud.

Brigitte Susanne Hundi teadaanne
Brigitte Susanne Hundi teadaanne — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram