BRIGITTE SUSANNE HUNT armus ära: “Ma teadsin kohe, et see on õige korter”

Oma värskes blogipostituses räägib Brigitte Susanne Hunt lähemalt sellest, kuidas ta endale maakleri leidis ning läbi selle endale ka oma päris esimese kodu soetas. Seda, kuhu täpsemalt Brigitte endale korteri ostis, ta blogis ei maini, küll aga ütleb ta, et Tallinna kesklinnast on see umbes 10-15 minutit autoga sõitmist.

Brigitte meenutab, et pärast lahkuminekut Ronist kolis ta ajutiselt sõbranna Grete juurde, kus ta diivani peal magas. “Minu elu oli täielik mess,”nendib naine.

Seejärel aga tegi Brigitte oma Instagrami storysse postituse, kus ta andis teada, et soovib leida endale korterit. Naise esialgne soov oli leida endale umbkaudselt 40 ruutmeetrine korter, mis ei maksaks rohkem kui 120 000 eurot. Nii aga päris ei läinud. 

Brigittega võttis Instagrami postituse peale ühendust maakler Argo, kes leidiski naisele tema unistuste kodu. Naine meenutab, et ta sai maaklerilt emaili peale mitu linki ning kõige viimane neist oligi sellest korterist, kuhu ta hiljuti sisse kolis. Juba järgmisel päeval mindi elamist vaatama ja Hunt tõdeb, et ta teadis esimesest hetkest, et see ongi see, mida ta otsinud on. Brigitte armus ära ja peagi kolis ta juba sisse.