BRIGITTE SUSANNE HUNT avalikustas, kui kallist kihlasõrmust ta mehelt ootab

erakogu

Liina Ariadne Pedanik ja Martti Hallik kutsusid oma YouTube’i kanalisse külla Brigitte Susanne Hundi koos kallima Ron Nõmmega. Head ja paremat süües tuli muuseas juttu ka pulmadest, kooselust ja kihlasõrmuse hinnast. 

Möödunud nädalavahetusel tähistati Liina venna pulma ning pruudikimp jõudis Liina kätte. Tegemist ei olnud aga traditsioonilise kimbupüüdmisega, vaid laiali jagati 11 võtit, millest ainult üks avas puuri kuhu kimp lukustatud oli. Saatuse tahtel sattus just Liina kätte võti, mis ukse avas. 

“Rääkides siis pruudikimbust, kunas teie abiellute,” küsis Liina Brigittelt ja Ronilt. 

“2020 august,” vastas Ron. “Olime reedel sõpradega Hiltoni hotellis ja mõtlesime, et peaksime ju hakkama vaikselt plaani pidama. Sõber pani juba kirja, et 2020. aasta augustis “brikett” abiellub Roniga,” täpsustas Brigitte ning lisas, et tegelikult ta augustis siiski abielluda ei tahaks, sest siis ei saaks Weekendile minna. Juuli on naise sõnul pulmadeks palju parem aeg. 

Seepeale läks jutt kihlasõrmuste peale. Ariadne jaoks ei ole sõrmuse puhul olulised karaadid, vaid et see ilus välja näeks. Ta lisas, et ka 300 euro eest saab väga ilusa sõrmuse ning soovib raha pigem ühise kodu ostmisesse investeerida. 

Brigitte avaldab, et tema maitse on kallim ja 300 eurot on kihlasõrmuse jaoks liiga odav. Ta teab rääkida, et sõrmus peaks maksma mehe kolme kuu palga, kuigi ka tema jaoks ei pea see nii kallis olema. “3000 eurot on normaalne,” teatas ta.