BRIGITTE SUSANNE HUNT AVALIKUSTAS, kust teda seksi ajal katsuda ei tohi. Video

22-aastane raadiohääl ja näitlejatar Brigitte Susanne Hunt on juba pikemat aega pakkunud oma fännidele meelelahutust läbi sotsiaalmeediarakenduse Snapchat. Alates eilsest saab aga naise tegemistele kaasa elada läbi videoportaali TV3 Play. Nimelt alustas Brigitte videoblogiga, mis kannab nime “Brigitte blogi.”

Oma tervitusvideos avaldas raadiokaunitar enda kohta mitmeid huvitavaid fakte. “Kui ma olen sulle tuttav Power Hit Radiost, siis mul on selle üle hea meel, kuid sina, kes sa mind üldse ei tunne, siis arutasin oma perekonna ja sõpradega, millised oleks 15 fakti minu kohta, mida sa mitte kunagi varem ei teadnud,” alustas Brigitte oma esimest sissekannet.

Näiteks saavad fännid teada, kellel oli au Brigitte esimene suudlus endale saada, milline on ta antierogeenne piirkond, mida keegi katsuda ei tohi ja kes on ta nii vihale ajanud ning välja teeninud kaunitari paremsirge. 

Brigitte lubab, et tema videoblogis näeb lisaks põnevatele intervjuudele ka palju muud: “Kokkamisest seksiteemadeni ja mängudest muusikani!”

Vaata Brigitte videoblogi ja saa teada, kust teda seksi ajal katsuda ei tohi: