BRIGITTE SUSANNE HUNT loodab oma tuntuse tõttu tasuta pulmad saada

BRIGITTE SUSANNE HUNT loodab oma tuntuse tõttu tasuta pulmad saada

Power Hit Radio saatejuht Brigitte Susanne Hunt lubas Uudised.ee-le, et kahe aasta pärast on ta abielus. Muuhulgas rääkis raadiohääl, et pulmapeole ei kavatse ta sentigi kulutada, sest saab niikuinii kõik vajaliku tasuta. 

Reporter Anna-Maria Makko uuris intervjuus Brigittelt, kas viimane on enda kaaslase näol leidnud abiellumismaterjali ja kas tema on see mees, kellega naine abieluranda sõuaks. “Me paar päeva tagasi just naljatasime, et kuna ma saaksin nagunii kleidi tasuta, ma saaksin lilled tasuta, ma saaksin ilmselt mõisa või mingisuguse lossi tasuta, söögid ja kõik värgid, siis hea meelega tahaks püüda 0 euro eest teha üliäge pulm kahe aasta pärast suvel. 

Sõrmus on ju tema kätes, et minuni toimetada – ma võiks temaga hommepäev abielluda kui vaja oleks. Kui ta küsiks, ma oleks kohe nõus,” vastas Brigitte. 

Seepeale küsis Makko, kas “Seitsmesed” võiksid pulma näiteks otse üle kanda. “Kusjuures me mõtlesime selle peale, et äkki kõige südamelähedasem meedia ehk siis TV3 ja Kroonika näiteks võiks tund aega kohal olla. Why not – let’s do it kahe aasta pärast suvel. Ja 2 Quick Start, ma tahan teie bändilt soodukat saada – mul ei ole nii palju raha, et teid kõiki kohale tuua,” vihjas blond saatejuht. 

Sarnased artiklid