BRIGITTE SUSANNE HUNT: öeldakse, et ma olen paks ja kole

BRIGITTE SUSANNE HUNT: öeldakse, et ma olen paks ja kole

Raadiohääl ja näitlejanna Brigitte Susanne Hunt paljastab oma hiljutises videoblogis kuulsaks olemise negatiivsed küljed ning tõdeb, et kui sa tahad kuulsaks saada, siis tuleb endale väga paks nahk kasvatada. Kuulsaks olemisel on muidugi ka mitmeid positiivseid külgi, kui arvestada tuleb ka negatiivsega.

Raadiohääl ja näitlejanna Brigitte Susanne Hunt paljastab oma hiljutises videoblogis kuulsaks olemise negatiivsed küljed, kus ta tõdeb, et kui sa tahad kuulsaks saada, siis tuleb endale väga paks nahk kasvatada. Kuulsaks olemisel on muidugi ka mitmeid positiivseid külgi, kuid arvestada tuleb ka negatiivsega.

“Olen omajagu nüüd olnud avaliku elu sfääris ja ma räägin teile mõningaid asju, millega peate arvestama, kui saate kuulsaks või tahate kuulsaks saada,” kommenteerib Brigitte. 

Brigitte tõdeb, et kui sa oled kuulus, siis sinust kirjutatakse pidevalt. “Ajakirjandus on ühest küljest sinu sõber ja teisest küljest sinu vaenlane. Ajakirjandus kirjutab sinust, kui oled põrsa tembuga hakkama saanud. Kas oled purjus peaga oksendanud, kellegagi tatti pannud, tagumik paistab või hinnasilt paistab. Ma ei nõustu teiste avaliku elu tegelastega, kes teevad ajakirjanikke maha. Ajakirjanikud on põhjus, miks sinu plaate ostetakse, miks sinu kontserdil käiakse, miks on minul blogivaatajad ja miks Poweril on kuulajad,” kommenteerib Hunt.

Kuid kuulsaks olemise kõige negatiivsemaks osaks on inimesed, kellele sa lihtsalt ei meeldi. “Ma saan pidevalt oma postkasti kirju inimestelt, kes ütlevad, et ma olen inetu, kole, loll, paks, vastik ja andetu. Öeldakse, et ma olen bitch. Ma olen alati bitch olnud. Ma olen alati öelnud välja nii, nagu asjad on, ma olen alati olnud aus,” tõdeb Brigitte.

 

Sarnased artiklid