BRIGITTE SUSANNE HUNT paljastas, miks ta Nubluga suhtes ei ole

BRIGITTE SUSANNE HUNT paljastas, miks ta Nubluga suhtes ei ole

Ühel juulikuu varahommikul jäid Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt ning salapärane räppar Nublu pealtnägijale õrnutsemisega vahele. Nüüd otsustas Brigitte suu puhtaks rääkida ning avalikustas, miks ta Nubluga suhtes ei ole. 

Blond kaunitar rääkis Kroonikale antud intervjuus, et Nublul on probleeme pühendumisega. “Ta ütles, et suhe pole tema jaoks ja tema enne 30. eluaastat suhet ei taha.” See tegi Brigitte jaoks otsustamise aga tunduvalt lihtsamaks ning nii tema ja Nublu suhtest asja ei saanudki. 

Hetkel on naise südame vallutanud reklaamivaldkonnas töötav Ron Nõmm. Noored on koos lausa sedavõrd õnnelikud, et eelmisel nädalal toimunud TV3 glamuursel sügispeol ei suutnud Brigitte kallimast kuidagi käsi eemale hoida. Ron ja Brigitte nautisid teineteise seltskonda tantsupõrandal ning kirglikke suudlusi jätkus öösse ka siis, kui fotograafid enam pilte ei teinud.

Ka pealtnägijate sõnul nägi armunud paar imeline välja ning Brigitte on kuumi fotosid nende suhte kohta usinalt Instagramiski avaldanud. 

Sarnased artiklid