BRIGITTE SUSANNE HUNT paljastas tegeliku põhjuse, miks ta veel last ei saa

BRIGITTE SUSANNE HUNT paljastas tegeliku põhjuse, miks ta veel last ei saa

Raadiohääl ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on oma reklaamivaldkonnas töötava kallima Ron Nõmmega olnud suhtes eelmise aasta suvest saadik. Noorte armuõnn paistab igati õitsevat ja ka blondi kaunitari karjäär liigub tõusvas joones. Täiuslikust õnnest paistab puudu olevat vaid üks: pisipere. 

Nimelt on Brigitte juba pikemat aega vihjanud, et soovib oma reklaamivaldkonnas töötava kallima Ron Nõmmega last saada. Naine on avaldanud nii story`sid, kus vihjab, et nad lähevad nüüd koju lapsi tegema või postitanud üsnagi konkreetse küsimuse Ronile, kas viimane võiks talle lapse teha. 

Ka fännid ei väsi paarilt ikka ja jälle väsimatult küsimast: millal abiellute ja millal pisiperet plaanis on?

Oma värskes blogis selgus ka tegelik põhjus, miks Brigitte ja Ron praegu last ei saa. Nimelt on süüdlasteks Getter Jaani ja Tanel Padar. “Ootame Tanel Padari ja Getter Jaani lapse ära, siis saame pildile jälle,” avaldas Ron kui intervjueerija uuris, kelle taga see otsus tegelikult seisab.

Teatavasti teatas Tanel Padar alles hiljuti, et tema ja kihlatu Laureni perre on oodata pisipere ning ka Getter Jaani teatas möödunud aasta lõpul, et tema ja Ott-Sanderi perre on oodata pisitütart.

 

Sarnased artiklid