BRIGITTE SUSANNE HUNT: “Parim kink mehele on naine uues pesus!” Video

Sõbrapäev on alati olnud Brigitte Susanne Hundile üllatusterohke ning ka eilne polnud erandiks, mil naine salajaselt austajalt saadetise sai. “Seitsmesed” uurisid hiljaaegu lahku läinud Brigittelt, kuidas suhtub ta aktipildistamisse ning kas seksikas buduaari fotosessioon on tehtud ka kellelegi mõeldes? Raadiohääl ja blogistaar jäi viimase osas salapäraseks. 

“Olen viimase seitsme aasta jooksul teinud igasuguseid pildistamisi, aga ma pole mitte kunagi teinud aktipildistamist ja ma loodan, et kui sa küsid aasta pärast, saan ma samuti öelda, et ma ei ole ja ma ei tee seda. Selliseid seksikaid buduaari fotosessioone olen aga varemgi teinud,” sõnas Brigitte intervjuus.

“Ma arvan, et iga naine võiks korra aastas teha, et lööb ennast üles, tunneb end hästi ja teeb pilti. Ega kõike ei pea ju jagama, saab ka koduseinale panna. See on ju ammu teada tõde, et parim kink mehele on naine uues pesus,” lisas ta.

“Nendest piltidest osa jääb minule ja osa läheb üles sotsiaalmeediasse. Ma andsin praegu sellise imeliku vastuse, et kas on keegi või ei ole. Jätan enda teada,” vastas Brigitte küsimusele, kellele on mõeldud seksikad pildid.