BRIGITTE SUSANNE HUNT Robing Valtingule: kahju, et ma sulle nii räpaselt tegin

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram

Skandaalse raamatuga välja tulnud Brigitte Susanne Hunt vabandab Robin Valtingu ees.

Nimelt tõi Robin avalikkuse ette seiga, mis käesoleva aasta kevadel tema ja Brigitte vahel ööklubis Hollywood juhtus.

Valting pidas Hollywoodis sünnipäeva, kuhu Hunti ei kutsutud, ent sellest hoolimata otsustas skandaalitar ühel hetkel peole minna ja Robinit suudelda. “Ma tundsin, et ma olen vägistatud. See ei olnud nii, et ma oleksin olnud nõus seda tegema, sest et sõbrad, ma ütlen ka teile – Brigitte Susanne Hundiga ei ole mul mingit tahtmist suudelda,” toonitab mees.

Nüüd aga teatab Hunt, et ta on juba aru saanud, et Andrei Zevakin ja Robin Valting ei ole temast huvitatud. “Kas keegi võiks Andrei Zevakinile ja Robin Valtingule öelda, et ma sain juba aru, et te kumbki ei taha mind seksuaalselt,” sõnab ta sotsiaalmeedias.

Seejärel võtab Brigitte teemaks aga oma seksuaalfantaasiad ning siinkohal tulebki vabandus Robinile. “Ja mul on kahju, et ma elasin oma seksuaalfantaasiaid välja Zevakini ja Robini peal. Robin ütles midagi sellist, et ma nagu vägistasin teda. See ei ole tegelikult naljakas. Ma vabandan selle ees. Mul on kahju, et sa Robin tundsid, et I could take you down (et ma võiksin sinust üle olla). Ma ise ei pidanud ennast nii tugevaks. Ja ma astusin kindlalt üle piiri ja mul on päriselt väga kahju, et ma sulle nii räpaselt tegin,” ütleb ta.