Reklaam sulgub sekundi pärast

BRIGITTE SUSANNE HUNT saatis koostööpartneritele konkreetse sõnumi

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram

Skandaale armastav glamuuritar Brigitte Susanne Hunt tõdeb, et tema koostööpartnerid, nii uued kui ka praegused, saavad temalt tõendid emaili peale.

Millistest tõenditest jutt käib?

Siinkohal lubab Hunt, et tegu on infoga, mis lükkab ümber kõik, mis temast meedias kirjutatakse. "Kuigi ma juba jõudsin paljudele koostööpartneritele saata emaili, et see, mis sa meedias loed, see kõik saab ümber lükatud õigel ajal ja vastavas kohas. Ma ei tee seda oma kanalil, ma ei pane sinna oma energiat. Kõik, kellel oli mõttes minuga koostööd teha, siis ta võib mulle kirjutada, see ettevõte võib mulle kirjutada. Me saame saata siis kõik tõendid nendele inimestele, kes tahavad koostööd teha, sest nemad väärivad seda informatsiooni näha, millise inimesega ennast siduda ja millisega mitte," ütleb ta.

Seejärel nendib Brigitte, kellega tema ise koostööd teha ei tahaks. "Mina näiteks ka ei seoks ennast väljapressijaga, ma ei seoks ennast ahistajaga. Täiesti selgelt ma ei teeks seda. It’s just bad publicity (see on lihtsalt halb reklaam - toim.). Mul on väga hea meel, et mul on väga palju uusi koostöid, mõned koostööpartnerid tagasi, et ma saan täiesti keskenduda tööle," kiidab Hunt ka seda, et tema koostöödega hulk on mahukas.