Buduaari kaanestaar Margit Selg pidutses X Factori finaalsaates Sydneys koos Ronan Keatingi, Redfoo ja Dannii Minogue´ga

Buduaari kaanestaar Margit Selg pidutses  X Factori finaalsaates Sydneys koos Ronan Keatingi, Redfoo ja Dannii Minogue´ga

Buduaari ajakirja Talv 2013 kaanestaar, Austraalias elav Eesti fotograaf Margit Selg jagas Buduaariga oma emotsioone peale Austraalia X Factor finaalsaates osalemist. Kuigi Margit viibis publikus, sai ta osa millestki, millest kõik unistavad – afterparty koos saatetiimi, kohtunike ja staaridega.

Buduaari ajakirja Talv 2013 kaanestaar, Austraalias elav Eesti fotograaf Margit Selg jagas Buduaariga oma emotsioone peale Austraalia X Factor finaalsaates osalemist. Kuigi Margit viibis publikus, sai ta osa millestki, millest kõik unistavad – afterparty koos saatetiimi, kohtunike ja staaridega.

20. oktoobril toimus Sydneys finaalsaate live show, kus osalesid sellised staarid nagu Taylor Swift, Olly Murs, Guy Sebastian, Jessica Mauboy jt.

Kohtunikud kohalikus X Factori saates olid maailmakuulsad Ronan Keating, Redfoo, Natalie Bassingthwaighte, Dannii Minogue, kellega Margit hiljem ka backstage‘s ja afterparty´l liitus ning kuni varajaste hommikutundideni tantsis. Margit rääkis, et kõik kohtunikud olid äärmiselt sõbralikud ja toredad, väga meeldivad inimesed. 

Megapikk show algas õhtul kell 17 ja kestis pea 12 tundi. Margit kirjeldab kontserti ülivõrdes: “Live show oli superkogemus, kõik esinemised olid fantastilised! Suurepärane!” 

Peale show´d liitus Margit koos elukaaslase George´i (pildil koos Ronan Keatingiga) ning nende ühine sõbra Mike´ga (pildil koos Redfooga) seltskonnaga – kogu tiimi, lauljate ja kohtunikega afterparty´le backstage´i. Peale seda suundus seltskond klubisse, mis oli reserveeritud X Factori seltskonna jaoks. Seal pidu jätkus, enamus superstaare haaras mikrofoni kui nende laule mängiti ning koos lauldi ja tantsiti hommikuni. 

Vaata rohkem Margiti tegemistest Austraalias Facebookist ja Instagramist

 

Buduaar.ee