BUDUAARI SÄRTSAKAS SUVENUMBER nüüd müügil!

6 kommentaari
BUDUAARI SÄRTSAKAS SUVENUMBER nüüd müügil!

Me ei hakka isegi mitte rääkima, kui tore on näha lokkavat loodust, varahommikut tervitavat päikest ning kahekohalisi plusskraade termomeetril. Muidugi on! Aga sama tore ka see, et oleme saanud valmis ajakirjanumbri, millesse on koondunud nii palju põnevat!

Me ei hakka isegi mitte rääkima, kui tore on näha lokkavat loodust, varahommikul tervitavat päikest ning kahekohalisi plusskraade termomeetril. Muidugi on! Aga sama tore ka see, et oleme saanud valmis ajakirjanumbri, millesse on koondunud nii palju põnevat!

Ajakirja, mida hetkel käes hoiad, ehib kogu Eesti (ja mitte ainult!) skandaalseim supernaine – Anu Saagim. Naine, kelle kadestamisväärsest välimusest (ja otsekohestest ütlemistest!) ei saa üle ega ümber ei noorem ega vanem generatsioon. 

Ilulehekülgedel tutvustame hooaja kuumimaid trende otse moelavadelt, räägime sellest, mida peaks meeles pidama enne päikesevanni sukeldumist ning uurime, kas päikesekreem tõesti tõrjub D-vitamiini. Vaatame, kuidas pigmendilaikudest hoiduda ning tutvustame sulle mitmeid põnevaid ilu-uudiseid ja -salonge. Oma ilu saladustest räägib lauljanna Liis Lemsalu!

Moeveergudel saad lasta end inspireedida suvetrendide parimatel paladel. Veel toome sinuni Eesti moekunstnike kauneimad kleidid ning piilume tuntud Eesti naiste garderoobi, et uurida, milline on nende lemmikuim rõivaese. Veel anname nõu, kuidas pakkida oma reisikohver, et kõik vajalik ikka kaasa saaks. Nõu annab stilist Karolin Kuusik! Oma stiilist räägib blogija Kristjaana Mere ning stiilse mehe rubriiki püüdsime seekord sarmika näitleja Henrik Kalmeti. 

Ei saa me suvel ka ilma suhete- ja seksiteemadeta! Nii räägime sõnaosava multimehe Leslie Laasneriga naistest ja suhestest, veel rääkisime Eesti meestega avameelselt sellest, mida nad arvavad sinu kehast. Ajakirjast leiad ka lõbusa suvise seksihoroskoobi, mis jagab nippe, kus tasuks sel suvel vallatleda. Tutvustame sulle ka armuvampiire ehk mehi, kes toituvad naiste armu- ja hingeenergiast. Veel leiad siit mitmeid põnevaid kolumne ja nippe!

   

Veel toome sinuni 21 päeva enesekindlusplaani ning anname nõu, kuidas suvepuhkust kasutada nii, et sa end tõesti puhanuna tunneksid! Artiklis Suvine võluaed” räägime taimemaagia saladusest ning terviselehekülgedel räägime hormoonidest ja kõigest sellest, mida sa peaksid nende kohta teadma.

 

Kõigi kokkajate rõõmuks on seekordses numbris ka Buduaari Gurmeekool, mis annab insipratsiooni suvisteks aiapidudeks. 

Loomulikult ei saa Buduaar läbi ka shoppinguta – meie moetoimetaja on sinu jaoks kokku kogunud Eesti kaubanduse kõige ägedamad leiud! 

Säravat suve koos Buduaariga!