Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAARI TURG LIVE: mida toob turule blogija Maarja Brenner?

Juba sel nädalavahetusel leiab Saku Suurhallis aset suur ostupidu Buduaari turg LIVE. Lisaks paljudele firmadele ja eraisikutele leiab Buduaari staariturult ka hulgaliselt blogijaid ja stiilseid Eesti kaunitare. Ühena neist tuleb oma garderoobi tuulutama ka kaunis blogija Maarja Brenner, kelle Instagrami kontol hoiab silma peal üle 15 000 inimese. Tegu on andeka ja stiilse naisega, kelle riidekapp on täis uskumatult ilusaid asju. Tule ja piilu tema riidekappi!

"Seekord tegin ikka väga korraliku kapitühjenduse. Kogunenud on nii palju asju, mis pole lihtsalt kasutust leidnud. Toon müüki nii kiirmoodi kui ka disainerkraami. Näiteks tulevad minuga turule kaasa Gucci baleriinad, Tory Burchi ridikül, Dolce & Gabbana päikeseprillid, Ray-Bani päikeseprillid, Versace vaba aja ketsid, Burberry käekott, Saint Laurenti polosärk, Tory Burchi saapad, Miu Miu tennised jne jne. Samuti müün erinevaid suviseid kleite, kampsuneid, seelikuid, jakke sellistelt formadelt nagu Zara, Lindex, Mango, Forever21, Saboskirt, H&M jne," sõnas Maarja. 

Hinnad tema boksis varieeruvad paarist eurost paarisaja euroni. "Ja turuga on vahva see, et alati saab hinnas kaubelda. Nii et ootan kõiki oma boksi uudistama, ostlema ja niisama juttu rääkima," lisas ta. 

Mõned näited, mida Maarja turule müüki paiskab: 

Saborskirt komplekt

Burberry kott

Kaunis punane kleit

 

Miu Miu vaba aja jalanõud

Tory Burchi ridikül

Forever21 teksapüksid

Forever21 kleit

QUAY Australia päikeseprillid