BUDUAARI TURG LIVE: mida toob turule blogija Triinu Maasik?

Juba sel nädalavahetusel leiab Saku suurhallis aset suur ostupidu Buduaari turg LIVE! lisaks sadadele fimadele ja eraisikutele leiab Buduaari staariturult ka hulgaliselt blogijaid ja stiilseid eesti kaunitare. Ühena neist tuleb oma garderoobi tuulutama ka armastatud blogija Triinu Maasik!

Juba sel nädalavahetusel leiab Saku suurhallis aset suur ostupidu Buduaari turg LIVE. Lisaks paljudele firmadele ja eraisikutele leiab Buduaari staariturult ka hulgaliselt blogijaid ja stiilseid Eesti kaunitare. Ühena neist tuleb oma garderoobi tuulutama ka armastatud blogija Triinu Maasik!

“Minu stangedelt võib ostma tulla nii blogis nähtud lemmikuid, kuid ka kappi seisma jäänud korralikke riideid, mis on mulle kallid ja armsad, kuid mis uue hooaja saabudes endale uut omanikku otsivad,” räägib Triinu. “Kui otsid bomber-jakki, siis tule kindlasti ja piilu minu stangele, sest plaanin müüki tuua päris mitu lemmikut.” Hinnad Triinu boksis jäävad enamasti alla 15 euro, kleidid ja kudumid 5-10 eurot. “P.S! Toon ka ägedaid nr 39 kingi-saapaid enda kingakollektsioonist müüki.”

Triinu stangelt võib leida mitmeid blogist tuttavaid rõivaid nagu:

         

Buduaar.ee