BUDUAARI TURG: mida toob turule blogija Inna Kovaljova!

BUDUAARI TURG: mida toob turule blogija Inna Kovaljova!

Juba sel nädalavahetusel leiab Saku suurhallis aset suur ostupidu Buduaari turg LIVE! lisaks sadadele fimadele ja eraisikutele leiab Buduaari staariturult ka hulgaliselt blogijaid ja stiilseid eesti kaunitare. Ühena neist tuleb oma garderoobi tuulutama ka hinnatud blogija Inna Kovaljova!  

Juba sel nädalavahetusel leiab Saku Suurhallis aset suur ostupidu Buduaari turg LIVE. Lisaks paljudele firmadele ja eraisikutele leiab Buduaari staariturult ka hulgaliselt blogijaid ja stiilseid Eesti kaunitare. Ühena neist tuleb oma garderoobi tuulutama ka blogija Inna Kovaljova!

Inna müügiletilt võib leida kleite, mis on kõigest mõned korrad seljas olnud, ning jalanõusid. Näiteks punased PRADA kingad, mis hetkel ka Buduaari veebiturul müügil SIIN.

Lisaks leiab Inna müügiplatsilt hulgaliselt ehteid ja aksessuaare, sealhulgas ka Just Cavalli ripats ja Marc Jacobsi käekott. Muuhulgas ka Adidas ja NIKE spordirõivaid, mis on kas täiesti uued või mõned üksikud korrad kantud. Samuti leiab Inna müügiboksist nii kiirmoodi kui ka kallimaid esemeid brändidelt Louis Vuitton, Marc Jacobs, Max Mara, Kurt Geiger jpm. Lisaks palju uusi ja kasutamata meigitooteid.

Vaata, mis tuleb müügile, ka allolevast galeriist!

Buduaar.ee