CHARLENE RENNIT võttis endale vanemateta lapse: Abdullah väärib head elu

Särasilmne kaunitar Charlene Rennit (28), kes ligikaudu kuus aastat tagasi pühkis Eestimaa tolmu jalge alt ning kolis elama Abu Dhabisse, on tänaseks välja jõudnud juba Dubaisse. Äri ja ettevõtlusega tegelev Charlene on alati olnud iseseisev ja kui siiamaani on ta vastutanud vaid iseenda eest, siis nüüd on tema hoole all ka väike poiss nimega Abdullah, keda bioloogilised vanemad keeldusid omaks tunnistama...

Särasilmne kaunitar Charlene Rennit (28), kes ligikaudu kuus aastat tagasi pühkis Eestimaa tolmu jalge alt ning kolis elama Abu Dhabisse, on tänaseks välja jõudnud juba Dubaisse. Äri ja ettevõtlusega tegelev Charlene on alati olnud iseseisev ja kui siiamaani on ta vastutanud vaid iseenda eest, siis nüüd on tema hoole all ka väike poiss nimega Abdullah, keda bioloogilised vanemad keeldusid omaks tunnistama…

Charlene kolis eelmise aasta maikuus Dubaisse, nimelt sai ta uue tööalase väljakutse. Täna on ta Holdings Group nimelises organisatsioonis ärijuht ning lisaks on temast saanud ka algaja filantroop ehk siis teisisõnu heategija ja inimeste abistaja. 

Väike poiss nimega Abdullah sattus Charlene’i ellu kolm aastat tagasi, mil nad esimest korda kohtusid. “Minu sõbra perekond võttis ta oma hoole alla, lubades, et selle pisikese poisi elu muutub alates sellest päevast paremaks. Maailmas on palju ebaõiglust, see laps ei olnud oma bioloogiliste vanemate poolt omaks tunnistatud, mis tähendab, et bürokraatia hammasratase vahele jäädes puudus tal võimalus omada passi ning esimesed viis eluaastat oli ta sunnitud end suletud uste taga varjama. Tänu selle kohaliku pere lahkusele ja sponsorlusele sai ta õigel ajal kooliteed alustada ning on nüüd ümbritsetud armastavate inimestega – elementaarne alustala, millele igal lapsel peaks õigus ja võimalus olema. Mina hoolitsen Abdullah’ eest vastavalt ajalistele võimalustele ja veedan temaga koos aega peale kooli, koolivaheaegadel ja nädalavahetustel. Pere, kes teda sponsoreerib, elab Abu Dhabis, Abdullah käib koolis aga Dubais, seega on ta elamine siin minu juures. Ma olen äärmiselt õnnelik, et mul on võimalus ühe väikese inimese elus ja arenemisel nii suurt rolli mängida,” tõdeb Charlene.

Filantroopia ehk inimeste aitamine on Charlene’i jaoks oluline ning täna võib ka teda algajaks filantroobiks pidada. “Kuna suurem osa minu ringkonnast on aktivistid ning filantroobid, siis on ka minu jaoks kuidagi orgaaniliselt välja kujunenud hoiak headuse ja tingimusteta armastusega ebaõigluse vastu võidelda. Ja loomulikult erinevates valdkondades kriitilistele küsimustele tähelepanu pöörates võimalikult tegev olla,” kirjeldab Charlene oma teekonda filantroopiamaailma.

Naine tõdeb, et sellest ajast saadik, mil väike poiss tema ellu sattus, on kõik ainult positiivsemaks muutunud. “Meie teed ühinesid saatuse tahtel. Abdullah on minu ellu toonud juurde positiivsust ja tähendusrikkust, mille üle mul on väga hea meel. As they say – no act of kindness is ever wasted. Minu üheks eesmärgiks siin elus on aidata inimesi… Et meie maailm oleks jätkusuutlik, tuleb inimkonda aidata ning seda saab teha, luues sünergiaid erinevate filantroopia ja heategevuslike paltvormide vahel üle kogu maailma – see on teema, millesse ma väga kirglikult suhtun ning tänaseks olen ka ise aidanud kaasa sellele, et muuta meie maailm paremaks kohaks. Mõistet humanity ehk inimlikkus tuleb inimestele rohkem meelde tuletada. Me peame keskkonda rohkem austama, hindama ja hoidma. Selleks, et teha head ja muuta maailma paremaks paigaks, ei pea olema rikas. Asi on põhimõttes, inimlikkuses ja isetuses. Nii palju, kui on minu võimuses, üritan ma iga päev parem inimene olla,” tõdeb Charlene ja lisab veel, “on teaduslikult tõestatud, et inimesed, kes “annavad maailmale tagasi” ehk teevad head, elavad ka õnnelikumat elu.”

Vaata vahvaid pilte Charlene’ist ja väikesest Abdullah’st allpool.

 

Karin Karu