DRAAMA EESTI MOODI: tuntud blondiin vihjab, et Katri Kats ostab endale jälgijaid

Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on läinud tülli populaarse sisulooja ja Instagrami-staari Katri Katsi ehk Katri Palmiga. Nimelt süüdistas esimene Katsi Instagramis jälgijate ostmises, Kats ei jäänud vastust võlgu ja  avaldas Instagram storys oma versiooni.

Brigitte jagas eile õhtul enda Insagrami storys klõpsu, kus oli kuvatõmmis sotsiaalmeedia statistikat näitavast lehest. “Kui tahate näha, kes on followere ostnud, siis swipe up, kasulik link. Usutav ka see, et enamikel piltidel on 2000 laiki, aga 73 tuhat followeri,” kirjutas blondiin kommentaariks. 

Taustal ei olnud näha küll selle inimese nime, kelle kontot analüüsitud on, kuid jälgijate arv klapib Katri Katsi omadega. Lõpliku kinnituse andis sellele Katri Katsi tänane postitus Instagramis, kus naine avaldas oma vastulause.

“Ma olen teadlik, et mul on pidevalt followerid miinusesse minemas ja et Instagram kustutab botse. Eile postitas @frederikkelykkel minuga koos pildi ja ma sain lambist üle 400 followeri, paljud botsid ja creeperid. Ma teadsin for fact, et kellelgi on midagi öelda, ja tuli ära,” kirjutas Katri.

“Viskab veits üle, kuidas üks inimene arvab, et ta võib lambist mingit jama hakata kellegi kohta tootma ja rääkida, mis iganes. Kui ma ostaks followere, siis oleks mul juba 200 tuhat, belive me“Parim on selle asja juures see, et isik on mu lambist ära blokkinud Instagramis ja Facebookis, kuigi varem oli kõik okei. Aga ikka käib ja stalkib mind. Siinkohal mainiks ka ära, et kõik hakkab juhtuma pärast seda, kui keeldusime tema veebisaatesse minemast,” tõmbas Katri asjale joone alla. 

Palmi sõnavõttu kommenteeris enda Instagrami storys ka Brigitte ise, kus tunnistab, et ta on tõepoolest solvunud, et tuntud sisuloojatest paarike tema blogisse külla ei tulnud. Nimelt leidis Katri, et Brigitte blogi pole just kõige paremini välja kukkunud ja nad ei soovi selles osaleda.