EDA-INES LAPSEOOTUSEST: lootsime, et nii kaua kui võimalik see ei tule välja

EDA-INES LAPSEOOTUSEST: lootsime, et nii kaua kui võimalik see ei tule välja

Eelmisel nädalal tuli avalikuks Eda-Ines Etti lapseootuse uudis. Lauljanna rääkis täna hommikul “Vikerhommiku” saates, et suur avalikkuse huvi tema ootuse suhtes tekitab veidi kummalise tunde ning saadud on ka naljakaid õnnesoove.

“Ma ise pean seda pigem äärmiselt isiklikuks teemaks, see on ikkagi meie pere asi ja rõõm. Muidugi on tore, kui inimesed kaasa rõõmustavad, aga ma arvan, et on võib olla veel natuke vara nii suurelt rõõmustada,” rääkis lauljanna, et pisut kummaline tunne on.

Ines rääkis raadiosaates, et nii tema, kui lähisugulased on saanud pärast Kroonikas uudise avalikuks tulekut inimestelt siiralt positiivseid, aga ka naljakaid sõnumeid ja õnnesoove. “Eks neid on igasuguseid olnud, aga siiralt positiivsed sõnumid on tulnud, ka inimestelt kellelt ei oota,” sõnas Ines, et ka naljakaid seiku on juhtunud.

Lauljanna ise aga veel ei plaaninud sügisel sündiva lapse ootust nii vara avaldada. “Lootsime ikka, et nii kaua kui võimalik see ei tule välja. Mida kauem see on enda rõõm, seda toredam see on,” ütles Ines. “Selge see, kui on avalikud kontserdid, ei saa teravate pilkude eest peituda. See on normaalne. Ma ise arvasin, et ei paista veel välja,” tunnistab naine, et uudise avalikukstulek oli tema jaoks pisut ootamatu.

Lauljatar Eda-Ines ja tema ärimehest armastatu Mart Vips kihlusid 2016. aasta lõpus. Ines aga saab sügisel emaks esmakordselt.

Sarnased artiklid