Reklaam sulgub sekundi pärast

AASTAAUHIND JAGATUD: Kättemaksukontori järgmine staar on Karmen Nädal!

29. ja 30. augustil sai TV3 sügishooaeg tõelise avapaugu "Kättemaksukontori" 20. juubelihooaja fännipäevadega - kolmapäeval Tartus Tasku keskuses ja Cinamon kinos ning neljapäeval Tallinnas Coca-Cola Plazas. Buduaaril on hea meel teatada, et suure juubeli puhul jõudis poelettidele ka "Kättemaksukontori" fänniraamat ja kõik, kes ostsid fännipäevade eel või fännipäevadelt ahjusooja fänniraamatu, osalesid vägevas loosis, mille võitja sai osa seriaalis. Vastutusrikka fortuuna ülesande sai endale Kadri Rämmeld, kes tõmbas loosikausist välja neiu perekonnanimega Nädal.

Fännipäevade maraton kulmineerus neljapäevasel kinoüritusel aasta ägedaima loosi võitja selgitamisega. Neiu Pärnust, Karmen Nädal, sai endale võidu ning tema kanda on nüüd tähtis ülesanne osaleda "Kättemaksukontori" võttepäeval ning astuda üles näitlejarollis. Auhinda olid üle andmas "Kättemaksukontori" tegelased Aleksander, Marion ja Luna ehk Nikolai Bentsler, Kadri Rämmeld ja Ragne Veensalu. 

Palju õnne võitjale, kellega kohtume juba õige pea "Kättemaksukontori" seriaalis!

PS! Kui sina oled "Kättemaksukontori" fänn, siis muretse endale kindlasti fänniraamat. Osta see SIIT või Rahva Raamatu ja Apollo kauplustest.