Reklaam sulgub sekundi pärast

IMELISED FOTOD: VÄIKE EMILY hakkas lasteaias käima!

Möödunud aasta septembris viidi Tallinna lastehaiglasse üliraskes seisundis 2,5-aastane tüdrukuke, kelle kehal olid jäljed pikaajalisest koletust piinamisest. Väike Emily jäi ellu tänu arstide pingutustele ning selleks, et ta täielikult paraneks, kulub veel aega. Kui kaua taastusravi kestab, näitab vaid aeg!

Möödunud aasta septembris viidi Tallinna lastehaiglasse üliraskes seisundis 2,5aastane tüdrukuke, kelle kehal olid jäljed pikaajalisest koletust piinamisest. Väike Emily jäi ellu tänu arstide pingutustele ning selleks, et ta täielikult paraneks, kulub veel aega. Kui kaua taastusravi kestab, näitab vaid aeg!

Rõõm on aga tõdeda, et väike Emily alustas selle aasta detsembris lasteaias käimist ning tema isa Jost Pehlak saab tagasi tööle minna. Isa postitas oma Facebooki lehele ka Emily esimese lasteaiapildi ning täna hommikul juba teise. Emily on väga tubli tüdruk!

Jost kirjutas oma Facebooki lehel Emily esimesest päevast lasteaias nii: "Talle väga meeldis seal, leidis endale juba sõbra, kes kallistas Emilyt ja aitas riideid selga panna. Kuus nädalat olime kahekesi kodus, nüüd saab Emily lastega mängida ja issi saab tagasi tööle minna," rõõmustab isa, kes tütart üksi kasvatab.

Eelmisel aastal Buduaaris ilmunud lugu Emily kohta loe siin