Reklaam sulgub sekundi pärast

KAHE LAPSE EMA valus pihtimus: sel perioodil oli mu elus kõik ikka päris sassis

Buduaar

Kristi Varik on tegus noor eestlanna, kes räägib avameelselt oma teekonnast tervenemiseni.

Kristi avaldas ilustamata mõtted seoses oma kehakaaluga - teema, mis paljudele naistele liigagi tuttav.

"See pilt on tehtud sel samal hommikul, ma kaalusingi tol ajal 48-49 kilo. On absoluutselt kindel, et kaalunumber ei ole oluline näitaja, aga minu jaoks oli see väga oluline. Üle 52 kaaluda tundus minu jaoks täiesti vale ja uskumatult paks. Sel perioodil oli mu elus ikka kõik päris sassis.

Mina ise oli sassis ja tundsin, et ma ei suuda kontrollida mitte midagi peale toitumise. Kahjuks ei aidanud see mitte midagi: enesetunne oli kehv, olin väsinud ja see süvendas minu meeletut pettumust enda suhtes üha enam.

Täna kaalun ma umbes kümme kilogrammi rohkem. Ma ei ole viimased pool aastat ennast väga palju kaalunud. Kui ma 3-5 korda nädalas trenni teen ja õhtuti šokolaadi väga ei mugi, siis on lootust isegi kõhulihaseid näha, aga reaalsus on see, et see pole mingi eesmärk omaette. Minu ainus eesmärk seoses trenni ja liikumisega on see, et siis ma tunnen ennast paremini. Peale trenni on energiat rohkem, pea puhanud ja keha tänulik," sõnab Kristi, kes tänaseks on oma kehaga pika teekonna läbinud ning oma elus juba palju paremasse kohta jõudnud.