Reklaam sulgub sekundi pärast

KIRJANIK SASS HENNO otsib endale Facebookis elukaaslast

Kirjanik Sass Henno postitas hiljuti sotsiaalmeediasse humoorika kuulutuse, kus ta endale elukaaslast otsib. Kuulutuse alla on tekkinud ka mitmeid flirtivaid kommentaare. Üks naistest näiteks uurib, et kui ta ise vahepeal Sassile süüa teeb, kas siis saab ka hinnas alla. 

"Head naabrid. See on nüüd veits piinlik, aga iga inimese elus vōib tulla kevadel ette see hetk, kus ta peab ütlema need kuldsed sōnad," alustas Sass. 

Ta jätkas: "Otsin elukaaslast.

Elukaaslase sugu pole tähtis, ma mega salliv ja mu tulevane väljavalitu vōib olla ka juriidiline isik. Ta vōib olla ükskōik kes, tolerants to the max, ma alati rōhutan. Vähemused, vaalapojad, vihmametsad, vallaslapsed whatever. Welcome.

Kui tahad 1 ruumi 3 toalisest Baltas asuvast korterist endale v oma ettevōttele, siis see on see tee mida valida. Ja kui sa arvasid, et mu käsitööpelmeenid on kallid, siis kuula seda.

- 500 euršši kuus sisaldab kōiki makse, ja sa saad minu juures endale ühe 9m2 toa, koos kōigi lisaruumide kasutusōigusega ja parkimiskohaga hoovis. Heiki Urbala maal on seinal. Nagu altar.
- saad kasutada wiffi ja kōiki muid telia vigureid, mida sul nkn vaja ei lähe. Minu netflixid, HBO-d jms premium featuurid saavad ka sinu omaks.
- saad püsti panna oma rōdukaubanduse, massaažisalongi vōi minihotelli, ja ma ei küsi mis teed ja uks käib lukku ka. Minupärast vōid ka siin elada, kui mujal elada pole. Elama peab. Selles osas olen suga täiesti nōus.
- koristama pead ise. Koristamine on super asi, eriti kui on vaja kirjutamist edasi lükata. - - - Süüa vōin sulle ise teha, kui tlns olen. Ma teen sigahästi süüa. Kōik ained käivad sisse. Vegansit panen ka kui vaja. Pelmeene vōin ka teha.
- A kui tahad suuremat pinda, siis 1000 eest saad juba terve korteri. Kui sul nt vaja. Mōtle, vb ongi lahedam. On ruumi. Ja ega sa mingi vaene ei ole, ilmset nupp nokib ja mōtled välja, milleks seda kasutada.

Ja kunagi saad lastelastele rääkida et 2019 elasid minu pool. V minuga koos. Kui “selles majas elas ja töötas” tahvlit tellima hakkame, vōime sinu nime ka panna ja 50-50 maksta."