Reklaam sulgub sekundi pärast

KIRSTI TIMMER RÄÄKIS, kuidas inimesed endale ise needusi peale panevad

Tele- ja raadiotegelane Kirsti Timmer avaldas hiljuti oma blogis postituse, mis räägib sellest, kuidas oma negatiivse suhtumisega panevadki inimesed endale ise needusi ja siis otsivad abi ning küsivad, kes neile halba soovib. Kirsti sõnul kehtib endiselt vana tõde: mida külvad, seda lõikad. 

"Ma olen ammu oma elus jõudnud sinnamaale, et ma ei lase negatiivsust endale üldse ligi. Ma ei mõtle, et midagi võib minna valesti või et kui keegi soovib mulle halba, siis võtaksin seda kuidagi isiklikult. Ma ei soovi kellelegi halba, lihtsalt mõnele inimesele ei soovi ma ka head, üldse midagi ei soovi, ükskõiksus on tegelikult kõige hullem... aga jah, mul on mõnest inimesest ükskõik.

Samas, kui ükskõik ei ole, siis soovin vaid head. Aga ei kunagi halba. Ma eiran sulaselget klatši, see on labane. Minu suunas on seda nii palju lendu lastud, et ma tunnen klatšimoorid kilomeetri kauguselt ära ja minu reaktsioon on keerata selg  ma lihtsalt ehitan valli enda ja negatiivsuse vahele. Olgu seal teiselpool… Klatšigu nii, et õhtuks väsinud," kirjutab Kirsti oma blogis. 

Ta jätkab: "Universum töötab külgetõmbeseadusel. Mida endast välja saadad, seda saad sa kordades tagasi. Kui ikka pritsid negatiivsust, ära siis imesta, et su ellu midagi positiivset ei tule. Ongi vähe raha, töö ei paku rahuldust ja kaaslane on vale. Aga arvad ikka, et teised on süüdi. Ei ole, sina oled, sest sa toidad negatiivsust!

Kui oled enda eluga rahul, siis ei lähe sa kellegi suunas sappi pritsima. Kui ütled häid sõnu teistele, saad ise topelt tagasi. Külvad klatši, lämbud ise lõpuks selle käes. Mingil ajal võivad sul olla kaaslased, kellega seda jagada, aga lõpuks hakkavad nad sinust eemale hoidma. Negatiivsus ei ole mõnus energiaväli. Inimesed ei tunne seal end hästi.

Iga kord kui midagi koledat ütled või kirjutad, määrad sa enda tulevikku. Määrad selle negatiivseks. See mis toimub meie sees, meie peas, see saab olema meie reaalsus. Nii on. Iga kord, kui tahate öelda või kirjutada midagi halba, mõelge sellele, et kas te tahate seda enda ellu? Seda tunnet. Kui ei taha, kustutage ära. Kui soovite, siis andke kuuma.

Aga siis ei ole vaja pärast nutta ja tulla kasvõi minu juurde kaartidelt küsima: “Kas keegi on pannud mulle needuse, miks mu elus kõik allamäge läheb?”
Kõige suuremad needuse panijad on inimesed ise, enda väljaöeldud-kirjutatud sõnumitega. Karma on aeglane, aga õiglane ja enda loodud."

Loe täispikka postitust siit