Reklaam sulgub sekundi pärast

KUIDAS VALMISTUB EESTI LAULU finaaliks lauljatar Iiris?

Juba käesoleval nädalavahetusel toimub Saku Suurhallis Eesti Laulu finaal. Lauljatar Iiris ja Agoh ehk Ago Teppand pääsesid finaali võistluslooga "Drop That Boogie." Eesti üks intrigeerivamaid artiste, Iiris, tunnistas, et kuna finaali pääsemine oli nende eesmärgiks, on ta väga õnnelik, et see ka täide viidud sai.

Enne finaali on Iirise sõnul olnud väga palju toimetusi ning organiseerimist, seega on aeg möödunud väga ruttu. "Ma arvan, et alustan Eesti Laulu finaalihommikut suhteliselt sarnaselt iga teise hommikuga ja proovin end viia lõõgastunud, aga teadlikku meeleollu. Arvestan alati natuke rohkem aega üles tõusmisele, et alustada päeva rahulikult," rääkis Iiris finaaliks ettevalmistamise kohta.

Koos Iirisega astuvad võistlustulle ka paar kivikest, mille lauljatar õnnetoova amuletina lavale kaasa võtab. "Ma arvan, et õnnerattal püsib see, kes küsib õigeid küsimusi. Kuigi intentsiooniks on mul ka paar ilusat kivikest kaasas, millesse olen pannud positiivseid mõtteid, et nad meenutaksid mind virvarris peatuma ja küsima endalt neid küsimusi."