Reklaam sulgub sekundi pärast

MASKISAATE VÕITIS SININE AHV: maski taga peitus hinnatud näitleja

Buduaar

TV3

Eile jõudis vaatajateni TV3 suursaate „Maskis laulja“ kolmanda hooaja finaal, kus osalesid Hirv, Malekuningas ja Sinine Ahv. 

Televaatajad hääletasid võitjaks Sinise Ahvi, kelle kostüümist hüppas välja Franz Malmsten.

Detektiivide lõplikud pakkumised Sinise Ahvi kohta olid: Karl Robert Saaremäe, Jaak Prints ja Franz Malmsten. Elevust oli palju ning eriti siis, kui vihjed lahti muugiti. Franz Malmsten tunnistas, et hoidis saates osalemise saladust hoolikalt ja isegi ema-isa pole kahtlustama hakanud: „Ei tea, kas mu vanemad mängivad topeltmängu või mitte,“ muigas Franz, mainides, et tegelikult on paljud lähedastest sõpradest teda suursaatega seostanud.

Teise koha sai Malekuninga maski langetanud Hanno Pevkur, kes vaimustas kõiki laulu- ja esinemisoskusega. „Kiidan kogu superseltskonda, kes saadet teeb ning karu laulma ja tantsima pani,“ tänas Pevkur. Detektiivide imestus oli aga ülisuur. „Seepärast saade mulle meeldibki, et üllatusi pakuvad inimesed, kes pole näitlejad ega lauljad, vaid hoopis muust eluvaldkonnast,“ märkis Peeter Oja.

Maskisaate kolmanda hooaja kolmandale kohale tuli Marta Laan, kes säras Hirvena ja sulatas südameid imelise laulu ja maheda tämbriga. „Kolleegid kahtlustasid küll ning näiteks Tõnis Niinemets uuris kogu aeg, et millal ma kitse seest välja tulen,“ muheles andekas näitlejanna.

„Maskis laulja“ kolmanda hooajal võitsid rahva südamed kümme andekat inimest: Hannes „Ronk“ Võrno, Ott „Tort“ Kiivikas, Sissi Nylia „Lumehelbeke“ Benita, Katrin „Ööliblikas“ Karisma, Silvia „Kaheksajalg“ Ilves, Ott „Ükssarvik“ Lepland, Ithaka Maria „Jänes“, Marta „Hirv“ Laan, Hanno „Malekuningas“ Pevkur ja Franz „Sinine Ahv“ Malmsten. 

Saatejuht Mart Sander tänas kõiki vaatajaid värvikale hooajale kaasa elamast: „Usun, et „Maskis laulja“ iga hooaeg on läinud tõusvas joones aina põnevamaks ja kvaliteetsemaks ning see teeb vaid rõõmu,“ märkis ta hooaja viimase saate lõpus.