Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLINE NÄEB VÄLJA Eesti laulu favoriidi Elina Nechayeva finaalipäev?

Tänavuse Eesti Laulu suurfavoriit on imekaunis Elina Nechayeva, kes oma võimsa hääle ja professionaalse esinemisega on võitnud telepubliku südame. Elina pääses finaali lauluga "La Forza", mis on sümbioos ooperivokaalist ja elektroonilisest muusikast. Lauljatar rääkis, milline näeb välja tema finaalipäev ja milline talisman kindlasti temaga koos lavale kaasa tuleb.

Lauljatari finaalile eelnevad päevad on täis proove esinemiseks ning ta üritab neid veeta võimalikult stressivabalt.

"Eesti Laulu finaalipäev on samasugune päev nagu ka kõik teised päevad, veidi vastutusrikkam ning jõudu ja energiat nõudev. Kindlasti teen hommikuvõimlemist ning lisaks mediteerin natukene. Väga oluline on korralik ja tervislik hommikusöök, millest sõltub minu tuju ja töövõime terveks päevaks. Valmistan endale kindlasti spirulina'ga rohelise smuuti, mis on toitev ja toniseeriv," kirjeldas Elina tähtsat päeva. 

Lauljataril on olemas ka oma õnnetoov talisman, mis finaalis temaga koos lavale tuleb. "Mul on üks käevõru, mille on mulle kinkinud eriline inimene ning selle võtan kindlasti ka lavale kaasa. Kui käevõru ei sobi kostüümiga, siis ta läheb taskusse ja ikkagi on laval minuga."