Reklaam sulgub sekundi pärast

Millise moeauhinna võitis Riina Laanetu? Vaata telesaadet Buduaar!

Telesaade Buduaar
Telesaade Buduaar — FOTO: Erakogu

Homses telesaates Buduaar kell 10.00 TV3s:

Laupäevast Buduaari saadet, alustame moe ja glamuuri keskelt, Riina Laanetu showroom`is. Disainer esitles hiljuti Milano Fashion Weeki moelaval oma unikaalset “Dress-Up — Dress-Down” kollektsiooni ja tõi sellega Eestile väärika auhinna. Veel tuleb juttu üritustesarjast Naiste ELUSTIIL & DISAIN.

Ultimate Beauty esindaja Sandra Volkov kostitab meid imemaitsvate ilukokteilidega, mille üheks komponendiks on kollageen. Veel näitab ta häid nippe, mil moel kollageenipulbrit saab kiirelt hommikusöögirutiini lisada.

Kortsud.ee esindaja Merike Paasalu on ehe näide süstivabast ilust, tema trumbiks on Frownies kortsuplaastrid ja Proaora seerumid.

Macta Beauty ilukaubamaja tutvustab maailmakuulsat isepruunistavate toodete brändi Loving Tan. Ilukaubamaja esindaja Gretel Kikkas toob välja klientide lemmikud.

Kevadpäike toob halastamatult esile tolmu põrandatel ja aknaklaasidel, et kevadpuhastus käiks kergelt, tutvustab Schbot kodupuhastusroboteid esindaja Maarius Tiits.

Saate lõpetame apteegikosmeetika uudistega. Benu apteekides on täies hoos ilukuu ja SVR brändi juht Anastassia Tsmõhh tutvustab meile SVR Xerial sarja.

Vahvat laupäeva hommikupoolikut koos Buduaari saatega!