Reklaam sulgub sekundi pärast

MU TÜDRUKSÕBER JÄI meelega rasedaks ja nõuab minult nüüd raha

"Ma ei teadnud kuhu mujale võiksin oma murega pöörduda ja kuna mu pruut igapäevaselt käis Buduaari lugemas ning teinekord mullegi sealt artikleid ette luges, mõtlesin, et siin on asjalikud naised koos ning ehk keegi oskaks mulle nõu anda, mida ma teha võiksin. 

Asi siis selles, et mu pruut jäi kogemata rasedaks (ma ise kahtlustan muidugi, et jäi meelega) ning nõuab minult nüüd raha. Me oleme tuttavad olnud 6 kuud ning ta oli alguses hästi tore ja sümpaatne tüdruk. Mind võlus tema juures tema viisakus ja tagasihoidlikkus. Kui tänapäeval tundub, et kõik naised on ainult raha peal väljas, siis tema tundus hoopis teistsugune olevat. Mainin siis siinkohal, et mina olen 24, pruut 22 ja ma olen pärit jõukamast perest, tüdruk ise aga vaesest. 

Kui me kuskil koos väljas käisime ja ma tema eest maksta tahtsin, siis ta alati tõrkus vastu, kuid ma ei lasknud tal kordagi enda eest maksta. Tegin talle ka kalleid kinke, mingeid lõhnaõlisid ja riideid ostsin, sest tõesti armastasin teda ja tahtsin tema vastu hea olla. 

Seks oli meil ka super. Alguses tegime kondoomiga, aga siis palusin teda, et ta naistearstil käiks ja endale pillid laseks välja kirjutada, sest mulle muidu kondoomiga ei meeldi teha - teate küll seda ütlust ju kinnastega klaveri mängimise kohta. Pruut lubaski käia ning lasi endale pillid kirjutada ning sestsaadik tegime ilma kondoomita. Ma tean, et pillidega on võimatu rasedaks jääda, sest mu eelmised tüdruksõbrad on ka pille söönud ning keegi neist pole rasedaks jäänud. 

Nüüd aga kuskil 2 kuud tagasi tuli pruut mu juurde jutuga, et ta on rase. Ma algul arvasin, et tegu on naljaga, aga siis ta näitas mulle testi ja see oli tõesti positiivne. Ütlesin, et ta abordi teeks ja olin nõus selle ka kinni maksma, aga pruut ütles, et kui laps on talle saadetud kõrgemate jõudude poolt, siis tema pole nõus süütut hinge tapma ning jätab lapse alles. Seepeale selgitasin talle, et mina pole nõus kindlasti last saama, olen selle jaoks liiga noor ning kui ta tahab, võib lapse ise üles kasvatada, aga mina teda ei toeta ja rahaliselt pole ka nõus abistama, sest see on tema otsus. 

Algul näis, et ta jäi sellega nõusse, aga nüüd kuskil nädal tagasi helistas ta mulle ning kukkus raha nõudma. Ütles, et see on meie ühine laps ja kui ma pole nõus kasvatuses osalema, siis pean teda rahaliselt abistama ning lapse jaoks kõik vajaminevad asjad ostma, sest tema oma palgaga pole selleks võimeline. Ma polnud sellega nõus ning selgitasin, et see oli tema otsus ja valik. Pruut sai aga vihaseks ning ütles, et kui ma pole nõus talle vabatahtlikult raha andma, siis paneb ta mulle alimendid peale. 

Ma ei teagi nüüd, mida teha või kellelt abi küsida. Kas tal on selleks õigus? Mina ju ei tahtnud seda last, kas tõesti pean ma naise valiku eest maksma hakkama? Kas kellelgi on kogemusi, et kas tõesti need asjad käivadki nii?"

 

Buduaarile Riholt (nimi muudetud).