Reklaam sulgub sekundi pärast

NÕID ANETE TEAB, kellel on alanud aastal raha ja kellel mitte

Värske Buduaari juubelinumber toob lugejani palju põnevat infot, mis aitab paremini 2018. aastat enda kasuks pöörata. Ajakirjast saad lugeda, milline on sinu isiklik numeroloogiline aastaprognoos, millist aastat ennustab astroloog Triin Tobber ning suuremas intervjuus armastatud noore nõia Anetega räägime muuhulgas ka sellest, milline saab tema hinnangul olema alanud aasta 2018.  

"Jupiter Skorpionis tuleb meid õpetama, kasvatama, arendama. Tema näol on tegemist suure õnneplaneediga," räägib Anete ja lisab, et kuna seekord liigub Skorpion Jupiteris, siis paljudel meist tekib nii palju võimalusi kui ka kaotusi.

"Jupiteri-Skorpioni teemadest kerkivad esile seks, raha, ühisvara. Seksiskandaale saab veel olema. Armastuse osas hakkavad inimesed hästi sügavalt oma suhteid analüüsima küsimustega „Kas sellel on väärtust?”, „Kas ma vajan seda?”. Suhete tasandil toimub palju süvaanalüüsi, otsitakse hingelist lähedust.

Jupiter Kaaludes (alates 9. september 2016 kuni 10. oktoober 2017) tõi palju pulmi, rasedusi, olemine oli kerge ja kõik tahtsid hästi läbi saada. Sel ajal domineeris meie ümber ka palju võltsi ja pealiskaudset, aga Skorpion seda ei salli. Inimestel tõmmatakse maskid maha ja väga palju saladusi tuleb seeläbi päevavalgele, samuti on sel perioodil väga raske üldse midagi varjata. Eraelus on aga kõikidel, kellel on Pluuto, Skorpioni või Sõnni mõjutusi, kõige mõnusam ja põnevam aeg ees. Skorpionid tunnevad end sel ajal nagu kodus, nad võivad hakata väga palju teenima ning neile avanevad mitmed uued võimalused. Kui kaksteist aastat tagasi viimati selline seis oli, tuli ka masu. Osadel läks hästi, osadel halvasti. Nii on ka praegu – kes oskab, see riisub, kes ei oska, see jääb vaeseks.

Maikuus, kui Uraan liigub Sõnni märki, hakkavad selle tähemärgi esindajad järsult muudatusi tunnetama. Suures plaanis mõjutab Uraan ka ühiskonda, sest Sõnn valitseb raha ja mateeria üle ning võib kaasa tuua suured muutused ja isegi rahareformi. Sõnnide jaoks võib tulla väga frustreeriv aeg, sest muutused on neile rasked. Sõnn on fikseeritud märk, kellele meeldib, kui asjad on mustvalged. 2018. aasta suvi peaks tulema rahulik ja hea," räägib Anete.

Rahast rääkides üllatab Anete meid veel nii mõnegi faktiga - näiteks mis värvi rahakott tegelikult raha ligi meelitab, mida rahakoti vahel olla ei tohi ja miks ta ise käekotti teinekord maas hoiab, kuigi teab, et see viib raha majast välja. Sellest kõigest loe juba lähemalt värskest Buduaarist.

Buduaar.ee